Hukuk Kitapları

Hava ve Uzay Hukuku PDF indir

Hava ve Uzay Hukuku PDF indir, e-kitap sitemizde Hava ve Uzay Hukuku kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayhan Sorgucu tarafından kaleme alınan Hava ve Uzay Hukuku kitabı 341 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hava ve Uzay Hukuku kitabını 9786053008811 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hava ve Uzay Hukuku kitap özeti, Hava ve Uzay Hukuku pdf oku, Hava ve Uzay Hukuku yandex, Ayhan Sorgucu e-kitap pdf, Hava ve Uzay Hukuku PDF Drive, Hava ve Uzay Hukuku Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hava ve Uzay Hukuku PDF Oku

Hava ve Uzay Hukuku Kısa Özet

Türkiye’de hukukun bazı alanlarında kaynak niteliği taşıyan çalışmaların yetersiz olduğu bilinen bir gerçektir. Bilhassa Hava Hukuku hususundaki kaynaklar nicelik yönünden olması gerekenin bi hayli altındadır. Hava Hukuku’nun hukukun diğer dallarına göre daha genç bir hukuk dalı olması bu yetersizliğin temel nedenlerinden biri içinde bulunmaktadır.

Elinizdeki Uluslararası Hava ve Uzay Hukuku isimli bu çalışma Hava Hukuku ve Uzay Hukuku dallarında akademik kaynak eksikliğinin giderilmesine katkıda bulunacaktır. Türkiye’de Hava Hukuku alanında az sayıda basılı eser bulunmasına rağmen Uzay Hukuku alanında basılı bir akademik kaynak bulunmamaktadır, bundan dolayıdir ki söz konusu kitap Uzay Hukuku alanında hazırlanmış ilk çalışmayı içermektedir.

Hava ve Uzay Hukuku PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu