Çocuk Kitapları

Hayaller Tarlası’na Davet PDF indir

Hayaller Tarlası’na Davet PDF indir, e-kitap sitemizde Hayaller Tarlası’na Davet kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Göktuğ Canbaba tarafından kaleme alınan Hayaller Tarlası’na Davet kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayaller Tarlası’na Davet kitabını 9786050979008 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayaller Tarlası’na Davet kitap özeti, Hayaller Tarlası’na Davet pdf oku, Hayaller Tarlası’na Davet yandex, Göktuğ Canbaba e-kitap pdf, Hayaller Tarlası’na Davet PDF Drive, Hayaller Tarlası’na Davet Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayaller Tarlası’na Davet PDF Oku

Hayaller Tarlası’na Davet Kısa Özet

*Yıldızlar bireylerin geçmişi, anıları, Bazısı canlarını acıtır, bazısı sevindirir onları. Bir anıyla yaşamak zor arada bir, Eğer o anıyı hep yanında istersen.*

Defne’nin aklı annesinin ona anlattığı Hatıralar Ağacı efsanesinde kalmıştı. Efsaneye göre anılarımız yıldızlardı ve gökteki tüm yıldızlar parıldayan iplerle Hayaller Tarlası’nın derinliklerinde yaşayan Hatıralar Ağacı’nın dallarına bağlıydı. Defne’nin bu ağaca ulaşmak için çok mühim bir sebebi vardı ama yola çıkmadan önce tarlanın özel davetine ve bolca cesarete ihtiyacı olacaktı.

Prenses, Ejderha, KaraKanat, Konuşan Saman Beyefendi, Sufle Şövalyesi ve atı Kremşanti…

Hayaller Tarlası’nda yaşayanlar hem gizemli hem de keyifli. Bu yolculuğa çıkmak istiyorsan sen de Cesaretini topla ve daveti bekle!

Çocuk edebiyatının çok bi hayli beğeni alan yazarı Göktuğ Canbaba özgün anlatımı, akıcı kurgusu ve renkli karakterleriyle yaşamın bir parçası olan vedalaşmayı, hayallerin gücünü ve cesareti konu alıyor. Düşmeyen temposuyla kalplere dokunan bu öyküyü çok seveceksiniz.

Hayaller Tarlası’na Davet PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu