Edebiyat Kitapları

Hayallerimiz Bekler Sandık PDF indir

Hayallerimiz Bekler Sandık PDF indir, e-kitap sitemizde Hayallerimiz Bekler Sandık kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Muhammet Dolaş tarafından kaleme alınan Hayallerimiz Bekler Sandık kitabı 158 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayallerimiz Bekler Sandık kitabını 9786257022279 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayallerimiz Bekler Sandık kitap özeti, Hayallerimiz Bekler Sandık pdf oku, Hayallerimiz Bekler Sandık yandex, Muhammet Dolaş e-kitap pdf, Hayallerimiz Bekler Sandık PDF Drive, Hayallerimiz Bekler Sandık Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayallerimiz Bekler Sandık PDF Oku

Hayallerimiz Bekler Sandık Kısa Özet

Beklentiler yaraladı bizi. Beklentilerimizin karşılığını görememek yordu bizi. Umut ettiğimiz her şeyin, hayalkırıklığı yurdu bizi. İnandığımız doğruların pişmanlığı yurdu bizi. Yola çıktığımız bireylerin, yolda bırakıp ardına bakmadan çekip gitmeleri yurdu bizi. Dinlerken mutlu olduğumuz o şarkının, artık kötü bir anı olarak kalmasının acısı yurdu bizi. Dualarla koruduğumuz o bireylerin nankörlüğü yurdu bizi. Yüzümüze gülen o bireylerin, sırtımızdan vurmaları yurdu bizi. Hevesle, umutla kurup büyüttüğümüz hayallerimizin hayal olarak kalması yurdu bizi… Bazı zaman tüm çabalarımıza rağmen bir şeylerin düzelmediği ve düzelmeyecek olmasının kırgınlığı yurdu bizi. Mecburiyetler üzerine kurulu yaşamımızın, çıkmazlığı yurdu bizi.

Öyledir; gitmek istesen gidemezsin, kalsan yapamazsın. Beklersin, neyi beklediğini bilmeden öylece beklersin… Neyse; acı tecrübeyi sizin sayenizde biriktirdim, teşekkür ederim… Ama hiçbirinizi affetmeyeceğim.

Hayallerimiz Bekler Sandık PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu