Edebiyat Kitapları

Hayallerini Takip Et PDF indir

Hayallerini Takip Et PDF indir, e-kitap sitemizde Hayallerini Takip Et kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paola Zannoner tarafından kaleme alınan Hayallerini Takip Et kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayallerini Takip Et kitabını 9786052972649 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayallerini Takip Et kitap özeti, Hayallerini Takip Et pdf oku, Hayallerini Takip Et yandex, Paola Zannoner e-kitap pdf, Hayallerini Takip Et PDF Drive, Hayallerini Takip Et Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayallerini Takip Et PDF Oku

Hayallerini Takip Et Kısa Özet

Paola Zannoner; Bianca’nın yaşamı üzerinden, okuyuculara, mutlak gerçeklik ve hayaller uğruna gösterilen çaba içindeki köprüde klavuzluk ediyor.
Güçlü bir kararlılıkla hareket edilince, hayalperestlikten hayallerin gerçekleşmesine geçen çizgiyi nasıl yakalayabileceğinizi anlatıyor.

12 yaşındaki Bianca, balerin olma hayaliyle yanıp tutuşan bir genç kızdır. Etrafındaki herkesin aksine bunun bir heves değil, onun kaderi olduğuna tüm kalbiyle inanıyor! Büyük şehirdeki Akademi’ye katılmak ve oradan başarılı bir balerin olarak çıkmak ise en
büyük hayali…

 

Hayallerini Takip Et PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu