PDF İndir

Hayat Apartmanı PDF indir

Hayat Apartmanı PDF indir, e-kitap sitemizde Hayat Apartmanı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Ulusoy tarafından kaleme alınan Hayat Apartmanı kitabı 330 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayat Apartmanı kitabını 9789752448032 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayat Apartmanı kitap özeti, Hayat Apartmanı pdf oku, Hayat Apartmanı yandex, Mustafa Ulusoy e-kitap pdf, Hayat Apartmanı PDF Drive, Hayat Apartmanı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayat Apartmanı PDF Oku

Hayat Apartmanı Kısa Özet

26 Kasım perşembe akşamı. Saat, 20.58-21.33 arası.

Hayat Apartmanı’nın önünde esrarengiz bir genç kız beliriyor. Üstünde okul üniforması var. Görünüşü biraz ürkütücü, biraz tekinsiz; adeta başka bir dünyaya ait. Hayat Apartmanı’nın kilidi bozuk kapısından bir hayalet gibi içeri süzülüyor. Issız ve karanlık merdivenlerden ağır ağır çıkmaya başlıyor. Kızın attığı her adımda bir sır açığa çıkıyor, her adımında biri ölüme daha da yaklaşıyor. Dünyanın dört bir yanına saçılmış hayatlar bir noktada birleşiyor.

Hırsız Mülayim Fikirtepe’deki gecekondusunda esrarın dibine vuruyor. Selma buğulu gözlerini televizyona dikmiş, kulağı kapıda bekliyor.

Londra uçağındaki Kardiyolog Murat Bey, Avrupalı meslektaşlarına yapacağı etkileyici konuşmanın hayaline dalıyor. Müküslü Ramazan rüyasında ak sakallı bir dede görüyor. Küçücük bir iyilik bütün dengeleri değiştiriyor. Halepli Muhammed, Kilis’teki evinde eskiden yaşayanların hikâyesini düşünüyor. Ünlü müteahhit Mehmet Göğebakan, yakın gözlüğünü elinde evirip çevirirken artık yaşlandığını idrak ediyor. Dursun spor salonunda yüz yirmi kilo ağırlığı kaldırıyor, salonda bir alkış kopuyor. Numan, New York’ta, Lafayette Caddesi’ne yürüyüp gözdesi olan Madison Square Park’a ulaşıyor. Tarihçi Kâmil seyrettiği Into The Wild filmini tam o sahnede durduruyor. Daha bir çok hayat tam o anda, Mualla Hanım’ın ömrünün son anında birbirine mühürleniyor.

Mualla Hanım, evinin salonunda yerde yatarken, tiz bir kahkaha ile neye uğradığını şaşırıyor. Kara kaşlı, kara gözlü, buğday tenli, dünya güzeli Cemile buz gibi bir sesle fısıldıyor:

*Ölümün benim elimden olacak.*

Hayat Apartmanı PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu