Roman Kitapları

Hayat Gülümsersen Gülümser Sana PDF indir

Hayat Gülümsersen Gülümser Sana PDF indir, e-kitap sitemizde Hayat Gülümsersen Gülümser Sana kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gözde Akkılıç tarafından kaleme alınan Hayat Gülümsersen Gülümser Sana kitabı 188 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayat Gülümsersen Gülümser Sana kitabını 9786054728091 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayat Gülümsersen Gülümser Sana kitap özeti, Hayat Gülümsersen Gülümser Sana pdf oku, Hayat Gülümsersen Gülümser Sana yandex, Gözde Akkılıç e-kitap pdf, Hayat Gülümsersen Gülümser Sana PDF Drive, Hayat Gülümsersen Gülümser Sana Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayat Gülümsersen Gülümser Sana PDF Oku

Hayat Gülümsersen Gülümser Sana Kısa Özet

Henüz bir bebekken Shçek yuvası’na bırakıldığında hastalığı bilinmemektedu. Celebral Palsy hastası olduğu, yeni ailesi onu evlat edindikten sonra yaşandı. Çevrelerindeki bireylerin *Bu çocuğu geri verin* diyerek yaptıkları baskıya rağmen ana babası onu bırakmadı. Doktorlara göre düzelmesi pek olabilecek olmayan %90 engelli *Gözde Bebek* şu anda %90 sağlıklı *Genç Kız Gözde* dir.

Bu kitap engelli bir genç kızın ailesiyle birlikte senelerca verdiği yaşam mücadelesi neticesinde *bedensel * ve *toplumsal* önüne geçeri aşmadaki başarısının hikayesidir.

Hayat Gülümsersen Gülümser Sana PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu