Psikoloji Kitapları

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PDF indir

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PDF indir, e-kitap sitemizde Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jordan B. Peterson tarafından kaleme alınan Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir kitabı 480 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir kitabını 9786254100741 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir kitap özeti, Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir pdf oku, Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir yandex, Jordan B. Peterson e-kitap pdf, Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PDF Drive, Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PDF Oku

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir Kısa Özet

Kaos ve belirsizlik dünyasında nasıl doğru düzgün yaşayabiliriz?
Böylesi bir dünya çapında hepimizin bilmesi gereken en mühim şey nedir?
Modern dünya çapında kural ne anlama gelir?
Neden iğneyi kendimize çuvaldızı geçmişimize batırmalıyız?
 
YENİ ÇAĞIN REHBER KİTABI
 
Son senelerın sarsıcı entelektüellerinden klinik psikolog Jordan B. Peterson, benzersiz değişimlerin meydana geldiği ve kutuplaştırma siyasetinin öne çıktığı bir çağda, bireysel sorumluluk ve bilgeliğin değeri ile ilgili açık ve kışkırtıcı mesajı ile tüm dünya çapında yankı uyandırıyor. 
 
Hayat için 12 Kural’da Peterson, başkalarını eleştirmeden önce kendimize, dün olduğumuz insana bakmamız gerektiğini öğütleyerek daha manalı bir hayat için on iki eşsiz kural sunuyor. Kendi klinik tecrübelerinden ve yaşamından canlı örnekler sunan yazar, psikoloji ile felsefenin derinliklerine dalıp insanlığın tarihsel yürüyüşünün de rehberliğiyle yaşamımızdaki kaosa karşı kuvvetli bir panzehir sunuyor… 
 
Hayat için 12 Kural; kadim gerçeklerin, modern poblemlerimıza nasıl yanıt olabileceğini bi hayli sarih bir biçimde ortaya koyuyor.
 
Sunday Times Çoksatanlar,
Ulusal ve Uluslararası Çoksatanlar Listesinde 1 Numara

Hayat İçin 12 Kural: Kaosa Panzehir PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu