Edebiyat Kitapları

Hayat İncitir Herkesi PDF indir

Hayat İncitir Herkesi PDF indir, e-kitap sitemizde Hayat İncitir Herkesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayşegül Çiçekoğlu tarafından kaleme alınan Hayat İncitir Herkesi kitabı 480 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayat İncitir Herkesi kitabını 9786258446159 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayat İncitir Herkesi kitap özeti, Hayat İncitir Herkesi pdf oku, Hayat İncitir Herkesi yandex, Ayşegül Çiçekoğlu e-kitap pdf, Hayat İncitir Herkesi PDF Drive, Hayat İncitir Herkesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayat İncitir Herkesi PDF Oku

Hayat İncitir Herkesi Kısa Özet

Modern zaman masallarının usta kalemi Ayşegül Çiçekoğlu’ndan yüreğinize yer edecek, sarsıcı bir aşk hikâyesi.

Sürprizlerle dolu bir yolda karşılaşılan yakıcı bir aşk…
Ve ortaya çıkmak için bu aşkın doğmasını bekleyen geçmişte saklı kaldığına inanılan sırlar.
Egemen ve Mina, hayatlarını kesiştiren sırlar anlatılmaya başlandığında zorlu bir sınavla yüz yüze kalırlar. Hayat, zamanın bir bölümünde incitmiştir herkesi. Lakin incindiğimiz yeri kesip atmak da incindiğimiz yerden çiçekler açıp yeniden filizlenmek de elimizde değil midir? Acaba Egemen ve Mina bu durumda hangi yolu, nasıl ve neden seçecekler? Gerçeğin dev dalgalarına teslim mi olacaklar yoksa aşkın iyileştirici gücüne sığınıp ayakta mı kalacaklar…
Sayfaları merakla çevirirken duygudan duyguya sürükleneceksiniz.
Ayşegül Çiçekoğlu’nun, kahramanları sayfalardan çıkarıp artık ailenizden biri gibi hissettiren, onları unutulmaz kılan bir kabiliyeti var. Kalemden hayatlar yazmakla kalmıyor, onlara birer beden, can ve ruh verip bir de bize arkadaş ediyor.
Hayat İncitir Herkesi romanında da Egemen ve Mina’yı bir daha unutamayacak, nasıl hissettiklerine, ne düşündüklerine tanıklık ederken onlara sarılma ihtiyacı duyacaksınız ve kalbiniz sıcacık olacak.

Hayat İncitir Herkesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu