Roman Kitapları

Hayata Yansıyan İzler PDF indir

Hayata Yansıyan İzler PDF indir, e-kitap sitemizde Hayata Yansıyan İzler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Tuğçe Güzel tarafından kaleme alınan Hayata Yansıyan İzler kitabı 80 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayata Yansıyan İzler kitabını 9786257175395 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayata Yansıyan İzler kitap özeti, Hayata Yansıyan İzler pdf oku, Hayata Yansıyan İzler yandex, Tuğçe Güzel e-kitap pdf, Hayata Yansıyan İzler PDF Drive, Hayata Yansıyan İzler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayata Yansıyan İzler PDF Oku

Hayata Yansıyan İzler Kısa Özet

Hayata gözümüzü açtığımızdan bu yana yaşanan her olay ve durum bizim yüreğimizde derin izler bırakır. Bu izleri her anımsadığımızda arada bir gözlerimize bir ışık yansırken arada bir de hüzünle dolar içimiz…
Ben bu kitabı yazarken yaşamımdan yansıyan izleri siz değerli okurlarımıza yansıtmaya çalıştım. Bazı hikâyelerde kurguların içinde kendimi kaybettim, bazı hikâyelerde yaşamım bir film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti. Sonunda bu satırlarım sizlerle buluştu.
Hadi, şimdi yaslan arkana ve al eline kahveni, hikâyelerime doğru yolculuğa yol al. Eminim içinde kendinden fazla şey bulacaksın. Yeniden aynı satırlarda buluşmak, aynı hislere ortak olmak dileğiyle.

Hayata Yansıyan İzler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu