Ekonomi Kitapları

Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun PDF indir

Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun PDF indir, e-kitap sitemizde Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dale Carnegie tarafından kaleme alınan Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun kitabını 9786057879899 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun kitap özeti, Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun pdf oku, Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun yandex, Dale Carnegie e-kitap pdf, Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun PDF Drive, Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun PDF Oku

Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun Kısa Özet

Bugüne dek hiçbir sorun endişe ile çözülmedi.

Başarı Serisi

Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun Çok satan *Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı* kitabının yazarı

*Ofisimde Nebraska Üniversitesi`nden aldığım dereceyi görmeyeceksiniz. Columbia Üniversitesi`nden aldığım yüksek lisans derecesini de görmeyeceksiniz. Ama Dale Carnegie Kursu’ndan aldığım sertifikayı göreceksiniz.*
—Warren Buffet

Dale Carnegie Training, insanlara işe değer katmaları için gerekli bilgi, beceri ve uygulamaları sunan programlar tasarlayarak pratik ilke ve süreçlerin önemini vurgular. Kanıtlanmış çözümleri gerçek dünya çapındaki zorluklarla birleştiren Dale Carnegie Training, ülkeler arası alanda bireylerin en iyi yönlerini görülmektedirma hususunda bir önder olarak tanınmaktadır. Bu programların mezunları içinde büyük şirketlerin CEO’ları, büyük ve ufak, ticari ve endüstriyel faaliyetteki işletme sahipleri ve yöneticileri, hükümetlerin yasama ve yürütme önderleri ve yaşamları deneyim ile zenginleşen sayısız birey bulunmaktadır. Müşteri tatminiyeti üzerine devam eden küresel bir ankette Dale Carnegie Training mezunlarının yüzde 99’u aldıkları eğitimden tatminiyet duyduğunu ifade etmiştir.

Hayatınızdaki Çatışmalardan Kurtulun PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu