Çocuk Kitapları

Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım PDF indir

Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım PDF indir, e-kitap sitemizde Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım kitabını 9786057671585 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım kitap özeti, Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım pdf oku, Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım yandex, Kolektif e-kitap pdf, Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım PDF Drive, Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım PDF Oku

Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım Kısa Özet

Haydi Oku İlk Okuma Seti, 1. Sınıf çocukları için MEB müfredatına uygun biçimde hazırlanmış bir seridir. Okumaya ilk başlayan çocuklar, bu seri yardımıyla hızla okumayı öğrenecek ve akıcı biçimde okumaya ekranlara geleceklardır.

Ses gruplarına özel olarak hazırlanan kitapları, keyifli resimli okumaları, renkli hecelemesi, dik yazıya uyumu, gölge bulma oyunları, keyifli ve pekiştirici oyun-alıştırmaları, hece ve kelime okuma sayfaları ile 10 kitaplık bu seri, çocuklarımızın en iyi arkadaşı olacaktır.
Bilmece, şiir, değer eğitim hayatına yönelik hikâyeleri de çocuklarımızın edebî zevklerinin gelişimine katkıda bulunacak, değerler eğitim hayatına de destek olacaktır.

Haydi Oku İlk Okuma Seti, hem eğlendirmek hem de öğretmek için çocuklarımızı bekliyor.

Haydi Oku – 1. Sınıf İlk Okuma Seti 10 Cilt Takım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu