Çocuk Kitapları

Haydi Okula PDF indir

Haydi Okula PDF indir, e-kitap sitemizde Haydi Okula kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Marianne Dubuc tarafından kaleme alınan Haydi Okula kitabı 28 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Haydi Okula kitabını 9786257782326 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Haydi Okula kitap özeti, Haydi Okula pdf oku, Haydi Okula yandex, Marianne Dubuc e-kitap pdf, Haydi Okula PDF Drive, Haydi Okula Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Haydi Okula PDF Oku

Haydi Okula Kısa Özet

Pom bir sonraki sene anaokuluna ekranlara gelecektı. Öyle hevesliydi ki şimdiden dostlarının okullarını ziyaret etmeye karar verdi.

Minik Zıpla Okulu’nda tavşancıklar harfleri ve sayıları öğreniyordu.

Yeşil Sazlık Okulu’nda kurbağalar birbirinden güzel resimler yapıyordu.

Evvel Zaman Okulu’nda kurtlar kütüphanede toplanmış kitap okuyordu.

Acaba Pom’un hayalindeki okul da bütün bunların bir karışımı olabilir miydi?

Anaokuluna gitmek ne büyük maceraydi!

Ödüllü çizer Marianne Dubuc çocukları neşeli, ayrıntılarla bezeli bir keşfe çıkarıyor. Yuvaların, anasınıflarının sıcacık rutinlerinin anlatıldığı sayfalar ufak okurları okula hazırlayacak, okula gidenlere ise tanıdık detaylar üzerinden kendi tecrübelerine bakma fırsatı sunacak.

Haydi Okula, kısa süre içinde çok bi hayli beğeni alan, Dubuc’un yazıp resimlediği Postacı Fare’nin Bir Günü ve Postacı Fare Tatilde kitaplarının yanında raflarda yerini alıyor.

Haydi Okula PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu