Çocuk Kitapları

Hayvan Kurtarma PDF indir

Hayvan Kurtarma PDF indir, e-kitap sitemizde Hayvan Kurtarma kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Patrick George tarafından kaleme alınan Hayvan Kurtarma kitabı 52 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Hayvan Kurtarma kitabını 9786056699467 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hayvan Kurtarma kitap özeti, Hayvan Kurtarma pdf oku, Hayvan Kurtarma yandex, Patrick George e-kitap pdf, Hayvan Kurtarma PDF Drive, Hayvan Kurtarma Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hayvan Kurtarma PDF Oku

Hayvan Kurtarma Kısa Özet

Bu kitapta, hayvan kurtarıcısı bir kahramana dönüşüyorsun. Hayvanları kurtarmak için, yalnızca şeffaf sayfaları çevirmen yeterli!

Eğlenceli, kolay ve hayvan hakları meselesiyle ilk tanışma niteliğinde. Kitapta hiç yazı yok yani senin için doğru olan sözcüğü kendin seçebilirsin! Sen hangi hayvanları kurtarırdın?

“Doğanın talanına karşı çocuk kalbiyle mevzilenen Patrick George imzalı Hayvan Kurtarma kitabı, şeffaf sayfalarıyla rahatsız edici resmi doğrultarak komşu
kağıt sayfaya aktarıyor. (…) Bir sayfa çevrimi ritmiyle düzelmesi olabilecek olmayacak büyük poblemlerin, ufak gövdeli ve büyük basiretli çocukların temiz
olana, güzel olana, doğal olana yatkınlığının sürdürülmesiyle kedi-köpeğin, kurdun-kuşun ısıran ve tırmalayan değil de seven ve bağ kuran güzel dostlarımız olduklarının çocuklara hatırlatılmasıyla ortadan kaldırılacağına tüm kalbimizle inanıyoruz.”

Hayvan Kurtarma PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu