PDF İndir

Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber PDF indir

Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber PDF indir, e-kitap sitemizde Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Richard A. Muller tarafından kaleme alınan Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber kitabı 139 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber kitabını 9786052824856 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber kitap özeti, Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber pdf oku, Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber yandex, Richard A. Muller e-kitap pdf, Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber PDF Drive, Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber PDF Oku

Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber Kısa Özet

Sizi hayrete azaltan gerçekleri öğrenin!

Arkadaş ve akrabalarla yaptığınız tartışmaları kazanın!

Bu kitap işte bunları ve daha fazlasını vadediyor. Hazıryanıt fizikçi olabilirsiniz.

Tamam, bu kitabı yalayıp yutmak sizi Ulusal Laboratuvarda bir iş sahibi yapmaz, ama gelecek partide kendinizi fizikçi gibi tanıtmanıza (tabii bunu istiyorsanız9 yardımcı olabilir. Ve bu kitaptan öğreneceğiniz ikilemli sürprizlere dayalı akıllı iddialarla, ilk günde kitaba ödediğiniz parayı çıkaracağınızı söyleyebilirim.

Ve yine de bu kitap göründüğünden daha ciddidir. Okuyun, sayfalarını çevirin, göz gezdirin, keyfine varın, göreceksiniz ki düşünebileceğinizden fazlasını öğrenmişsiniz. Okul dışında edindiğiniz bilgiler ummadığınız bir zaman işinize yarar. Sakla samanı, gelir zamanı. Fizik sürprizlerle, ikilemlerle ve zıtlıklarla doludur. Kısmen bu nedenten fizik öğrenmek zordur. Sezgisel olmayan anekdotlar gizemli hadiselerin çözülmesine yardımcı olabilir ve sizi güldüren fizik daha kolay hatırlanan fiziktir.

Bu kitabın her sayfasında öğrenmeye değer bilgiler mevcuttur. Çoğu değilse de mühim problemleri fizikle ilintili olan yüksek teknoloji dünyasında yaşıyoruz. Şu teme alanları düşünün:küresel ısınma ve farklı enerji; hava durumu uyduları ve casus uyduları; nükleer bombalar ve nükleer güç santralleri; tsunamiler ve kasırgalar. İster dünya önderi, ister yalnızca oy veren bir vatandaş olun, karar verme kabiliyetinizi fakat bazı temel hadiseleri ve sayıları bilerek geliştirebilirsiniz. Bunları mizah yolu ile öğrenmekten daha iyi bir yöntem var mı?

Bu kitaptaki insanı hayrete azaltan gerçeklerin çoğu ileri teknoloji dünyamızın mühim bir yanını yansıttığı için kapsanmıştır. Kimileri yalnızca bizi hayrete düşürdüğü için alınmıştır. Önce resimle başlayın, başlıklarını okuyun, kafanız karışsın, bilmeceyi görün, çözümü tahmin edip edemeyeceğinize bakın ve sonra karşı sayfadaki açıklamayı okuyun. Kesinlikle bu öğrenmenin sıkıntısız bir yoludur.

Bu kitaptaki fizik anekdotları Berkeley`de verdiğim dersten seçilmiştir. Dersin resmi olmayan başlığı ” Gelecek Başkanlar İçin Fizik ” tir ve aynı başlıklı popüler bir kitabın da yazarıyım. Bu ders son iki sende Berkeley yerleşkesinde öğrenciler tarafından ” En İyi Ders ” olarak seçildi. Bu şerefi aşabileceğimi sanmıyorum. Ama tek başına anekdotlar, ressamım Joey Manfre`nin şahane çizimleri, nefis ve ince mizah duygusu olmasa idi, bi hayli kuru kalırdı. Artık arkanıza yaslanın, keyfinize bakın ve kolay yoldan biraz fizik öğrenin.

Hazır Cevap Fizikçi Resimli Rehber PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu