Siyaset Kitapları

Hedef Türkiye – Kutsal Kase PDF indir

Hedef Türkiye – Kutsal Kase PDF indir, e-kitap sitemizde Hedef Türkiye – Kutsal Kase kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ali Kuzu tarafından kaleme alınan Hedef Türkiye – Kutsal Kase kitabı 368 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hedef Türkiye – Kutsal Kase kitabını 9786059916387 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hedef Türkiye – Kutsal Kase kitap özeti, Hedef Türkiye – Kutsal Kase pdf oku, Hedef Türkiye – Kutsal Kase yandex, Ali Kuzu e-kitap pdf, Hedef Türkiye – Kutsal Kase PDF Drive, Hedef Türkiye – Kutsal Kase Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hedef Türkiye – Kutsal Kase PDF Oku

Hedef Türkiye – Kutsal Kase Kısa Özet

Yabancı istihbarat kuruluşlarının Kutsal Kase’si Türkiye’dir. Kutsal Kase Türkiye, çok acıdır ama bir casus cennetidir. ABD, İsrail, Almanya, İngiltere, Fransa, İran ve benzeri ülkelerin casusları Türkiye söz konusu olduğunda, almış oldukları eğitimlerinin *gizlilik* gibi teknik düzeydeki temel konuları bir kenara bırakarak, pervasızca *icra-i faaliyet* gösterebilmektedirler.

*CIA ve KGB kızdıkları bazı ülkelerde, doğruluğu ile ilgili kesin bilgilere sahip olunmayan belgeleri, o ülkelerde tiraji yüksek olmayan gazetelere ulaştırırlar ve ülkeyi birbirine katarlar. Belge gercekmiş, değilmiş kimse üzerinde durmazdı önceleri… Bu belgeyi alanlar da ‘Bu belgeyi bana neden verdiler? Amaçları nedir?’ diye en ufak bir sorgulama yapmadan yazar… O ülkelerde bunlar hep oldu…*

Ali Kuzu’nun kaleminden yabancılar için Kutsal Kase olarak görülen ülkemiz üzerinde oynanan tüm oyunlardan haberdar olacaksınız.

Hedef Türkiye – Kutsal Kase PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu