Psikoloji Kitapları

Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine PDF indir

Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine PDF indir, e-kitap sitemizde Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Wilhelm Schmid tarafından kaleme alınan Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine kitabı 72 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine kitabını 9789750525100 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine kitap özeti, Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine pdf oku, Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine yandex, Wilhelm Schmid e-kitap pdf, Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine PDF Drive, Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine PDF Oku

Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine Kısa Özet

Bayramlarda, yılbaşlarında, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde sevdiklerine armağan almak âdettendir. Ama birine armağan vermek için bu vesileleri beklemek gerekmez illa. Bazı zaman sevdiğine değer verdiğini göstermenin, arada bir birinden af dilemenin, arada bir de arzu edilen bir şeye veya konuma ulaşmanın yoludur armağan.

Hediye vermek güzel ama zahmetlidir. Hayatı güzelleştiren ve zenginleşiren bu sanat bilgi, beceri ve incelik gerektirir. Doğru armağan nasıl seçilir? Maddi ve manevi armağanlerden hangisi daha makbuldür? Hediye almak, insana doğrudan karşılık verme yükümlülüğü getirir mi? Hediye beğenilmezse ne olur? Birine sevgi, dostluk, zaman ve dikkat armağan etmek ne anlama gelir? Hediye vermek mi, yoksa armağan almak mı insanı daha mutlu eder? Cömertliğin armağan vermekle ilişkisi nedir? En kaliteli armağan, fiyatı yüksek miktarda olan mıdır? Aşk ilişkilerinde armağannin yeri ve rolü nedir? Arkadaşlık kendi başına bir armağan midir? İnsan kendisine armağan vermeli midir?

Wilhelm Schmid, Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine’de armağanlerin gündelik yaşamımızda ne kadar mühim bir yeri olduğunu gösteriyor. Yazar armağan seçiminde özenli ve ölçülü olmanın önemini vurgularken, değişik durumlarda uygun armağanyi bulmak için kıymetli tüyolar veriyor.

Hediye Vermek ve Hediye Almak Üzerine PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu