Çocuk Kitapları

Heidi Kısaltılmış Metin PDF indir

Heidi Kısaltılmış Metin PDF indir, e-kitap sitemizde Heidi Kısaltılmış Metin kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Johanna Spyri tarafından kaleme alınan Heidi Kısaltılmış Metin kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Heidi Kısaltılmış Metin kitabını 9786052955888 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Heidi Kısaltılmış Metin kitap özeti, Heidi Kısaltılmış Metin pdf oku, Heidi Kısaltılmış Metin yandex, Johanna Spyri e-kitap pdf, Heidi Kısaltılmış Metin PDF Drive, Heidi Kısaltılmış Metin Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Heidi Kısaltılmış Metin PDF Oku

Heidi Kısaltılmış Metin Kısa Özet

Alp Dağları’nda büyükbabasıyla çok mutlu bir yaşam süren Heidi, eğitim görmesi ve tekerlekli sandalyeye mahkum bir kıza arkadaşlık etmesi için Frankfurt’a götürülür. Ama dağlarda doğayla ve sevgiyle dolu bir yaşam sürdükten sonra, şehrin kasvetli havası minik kızı hasta eder. Heidi’nin dağlara ve büyükbabasına olan düşkünlüğü sonunda herkese mutluluk getirecek bir dizi olaya yol açar.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın tespit ettiği 100 Temel Eser içinde bulunan Heidi, aşağı yukarı bütün dünya dillerine çevrilmiş ve tüm dünya çocuklarının zevkle okuduğu bir klasik haline gelmiştir.

Heidi Kısaltılmış Metin PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu