Edebiyat Kitapları

Her Kalp Kırılır Ciltli PDF indir

Her Kalp Kırılır Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Her Kalp Kırılır Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Colleen Hoover tarafından kaleme alınan Her Kalp Kırılır Ciltli kitabı 336 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Her Kalp Kırılır Ciltli kitabını 9786257382465 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Her Kalp Kırılır Ciltli kitap özeti, Her Kalp Kırılır Ciltli pdf oku, Her Kalp Kırılır Ciltli yandex, Colleen Hoover e-kitap pdf, Her Kalp Kırılır Ciltli PDF Drive, Her Kalp Kırılır Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Her Kalp Kırılır Ciltli PDF Oku

Her Kalp Kırılır Ciltli Kısa Özet

Bu yaşına dek kendi başına ayakta kalmayı başarmış olan Beyah’nın tek isteği geçmişi ardında bırakıp hayal ettiği geleceğe adım atmaktır.

Lakin beklenmedik bir olay tüm planlarını altüsteder ve Beyah yaz aylarını geçirmek üzere Teksas’ta bir yarımadada yaşayan, hemen hemen hiç tanımadığı babasının yanına gitmek zorunda kalır.

Oradaki günlerine sabırla katlanıp kendi yoluna gideceği anı beklerken yeni komşuları Samson’la tanışır.

Görünürde benzer hiçbir yönleri olmayan Samsonve Beyah, birbirlerini keşfederlerken hikâyeleri yalnızca bir yaz kaçamağı olarak mı kalacaktıryoksa bunun ötesine geçecek ve ulaşan akıntı kalplerini açıklara mı sürükleyecektir?

Her Kalp Kırılır Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu