PDF İndir

Her Şeyi Düşünme PDF indir

Her Şeyi Düşünme PDF indir, e-kitap sitemizde Her Şeyi Düşünme kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Anne Bogel tarafından kaleme alınan Her Şeyi Düşünme kitabının çevirmenliğini Meri Mekik yapmıştır. Yayıncılığını Serenad yaptığı Her Şeyi Düşünme kitap özeti, Her Şeyi Düşünme pdf oku, Her Şeyi Düşünme yandex, Anne Bogel e-kitap pdf, Her Şeyi Düşünme PDF Drive, Her Şeyi Düşünme Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Her Şeyi Düşünme PDF Oku

Her Şeyi Düşünme Kitap Açıklaması

Wall Street Journal Çoksatan

Daha Kolay Karar Verin, Kararlarınızdan Şüphe Duymayı Bırakın ve Hayatınıza Daha Fazla Neşe Katın

Verimsiz, hatta yıkıcı bir düşünce döngüsüne yakalanmanın nasıl bir his olduğunu hepimiz biliriz. İhtimaller döngüsünde sıkışıp kalmak, kararsızlıkla boğuşmak, yanlış anlama korkusuyla felç olmak… Üstelik bu kısır düşünce döngüsünden çıkmak genelde bizim için bir farklı gibi de durmaz.

Her şeyi düşünmek dediğimizde yalnızca taşınmak veya bir ilişkiyi sonlandırmak gibi hayati kararlardan söz etmeyiz, zihinsel enerjimizi bizden çalan ve bunu hak etmeyen önemsiz ayrıntı kısmı kastederiz. Aşırı düşünmeyle gelen şüphe, endişe, suçluluk, abartılı müthişiyetçilik, erteleme ve daha birden fazla olumsuz duygu ve davranış tıpkı bulutların güneşi engellemesi gibi sizi karanlığa boğar.

Yazar Anne Bogel dünya çapında çok satan Her Şeyi Düşünme kitabında aşırı düşünmenin ayağımıza gizlice taktığı çelmeleri nasıl etkisiz hale getirebileceğimizi anlatıyor. Oyalayan düşüncelerden kurtulmanın, idareyi ele almanın, rahat seçimler yapmanın ve güneşin tekrar içeri girmesini sağlayabilmenin pratik ve zengin stratejilerini sunuyor. Küçük sorunlarla başa çıkmayı kolaylaştıran ve kalıcı fark yaratan bir eylem planı sunan bu kitap sizi özgür kılacak.

“İyi veya kötü diye bir şey yoktur, düşünmek onu öyle yapar.”

William Shakespeare

Her Şeyi Düşünme PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu