Bilgisayar Kitapları

Her Yönüyle C# 7.0 PDF indir

Her Yönüyle C# 7.0 PDF indir, e-kitap sitemizde Her Yönüyle C# 7.0 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sefer Algan tarafından kaleme alınan Her Yönüyle C# 7.0 kitabı 761 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Her Yönüyle C# 7.0 kitabını 9786052359549 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Her Yönüyle C# 7.0 kitap özeti, Her Yönüyle C# 7.0 pdf oku, Her Yönüyle C# 7.0 yandex, Sefer Algan e-kitap pdf, Her Yönüyle C# 7.0 PDF Drive, Her Yönüyle C# 7.0 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Her Yönüyle C# 7.0 PDF Oku

Her Yönüyle C# 7.0 Kısa Özet

Türkiye`nin en fazla satan C# kitabı!
Sefer Algan`ın Her Yönüyle C# kitabı 19. baskısına ulaştı. Türkiye`nin açık ara en fazla satan C# kitabının başarısı, yazarın geniş bir şekilde ve kapsamlı anlatımına, konuya hakim bir biçimde herkese hitap edebilmesine dayanıyor. Her baskısında geliştirilen ve güncellenen Her Yönüyle C#, 19. baskısıyla C# 6.0 için benzersiz bir başvuru kaynağı halini aldı. Kitabın en mühim özelliği, yalnızca C# için değil, genelde programlama teknikleri ve yazılım geliştirme stratejileri için de güvenilir bir kılavuz olması.

%100 Nesne Yönelimli Programlama Dili C# İçin Temel Kılavuz… NET platformu için sıfırdan geliştirilen bir dil olan C#, kendinden önce gelen gözde programlama dilleri C, C++ ve Java dillerinin en etkili ayrıntı kısmını bünyesinde barındırması yanında, bu dillerin hiç olmadıkları kadar da nesne yönelimli (object oriented) ve kolay öğrenilir bir dil. .NET platformu ile birlikte hızla tanınan ve yayılan C#, profesyonel yazılımcılar için uygun bir çözüm olarak karşımızda.

C#’ın uygulama desteği ise bi hayli geniş; konsol uygulamalarından, Windows tabanlı uygulamalara, ASP .NET desteğinden Web servisleri desteğine, Mobil uygulamalardan DLL yazımına kadar bir çok hususta C# dili kullanılabilirliği ile ön planda gözüküyor. Bütün bu konuların yanında Her Yönüyle C#, bellek yönetimi, exception handling, veritabanı yönetimi gibi ileri düzey programlama konularını da her yönüyle irdeliyor.
Sefer Algan’ın kaleme aldığı Her Yönüyle C# ile, .NET’in prensi olarak anılan C# dilini, hızla, basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yalın bir dille yazılan bu kitap, hem programlamaya yeni başlayanlar hem de hangi dille bağlayacağına karar veremeyenler için eksiksiz bir kılavuz. Profesyonel yazılımcılar ise bu kitabı mutlaka kitaplıklarında bulundurmalılar…

– Sefer Algan

İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. C ve Sistem Programcıları Derneği’nde C ve C++ eğitimleri ile daha bilinçli yazılım daha da ilerletmeye başladı. Birçok programlama dili için web portalı özelliği taşıyan C#nedir?com (www.csharpnedir.com) sitesini kurdu. C, C++ ve C# dilleri ile genelde bağımsız uygulamalar geliştiren Sefer Algan birden çok özel çalışma grubunda bulunmaktadır. Algan, Sabancı Üniversitesinin IT Yüksek Lisans bölümünde C# ve .NET Mobil Uygulama dersleri vermektedir. Sefer Algan bunun yanı sıra Microsoft tarafından verilen ve dünya çapında saygın bir ünvan olan MVP (Most Valuable Professional) ünvanını C# alanında üç kez art arda almıştır. Sefer Algan çalışma yaşamına bunun yanı sıra kurucusu olduğu BT Akademi’de kıdemli yazılım geliştirme danışmanı olarak sürdürmektedir. Ona göre: *Bilgi çağında milletlerin özgürlük kavramı, yazılım sektöründe özgür olmaktan geçer.*

Her Yönüyle C# 7.0 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu