PDF İndir

Hercai PDF indir

Hercai PDF indir, e-kitap sitemizde Hercai kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sümeyye Koç tarafından kaleme alınan Hercai kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hercai kitabını 9786051730400 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hercai kitap özeti, Hercai pdf oku, Hercai yandex, Sümeyye Koç e-kitap pdf, Hercai PDF Drive, Hercai Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hercai PDF Oku

Hercai Kısa Özet

Her şey, zamansız bir ölüm yüzünden başladı.

Bu ölüm bununla birlikte, körpe bir yüreğe öfke ve kin getirdi. Aradan uzun, çok uzun seneler geçti. Genç bir adamın kalbi ve ruhu birbirinden harap duygularla, acımasızca perçinlendi. Bunun bunun yanında, bu hissiyatlar onu uçurumun kenarına sürükleyebilecek kadar tehlikeli hale gelmişti.

Yaralı bir mazinin ona bıraktığı en acı anı, yüreğinden tüm merhameti söküp atmasına yol açtı. Kara bir kilit vurup derin dehlizlere kapattı vicdanının çığlık çığlığa haykıran sesini. Merhameti ne zaman isyan etse, hep o anı hatırladı. Gözüne uyku girmeyen kara bir gecenin sonunda, akla zarar bir karar aldı!
Ait olduğu topraklara gitmeye karar verdi genç adam. Çünkü her şey orada ekranlara gelecektı, seneler önce orada bittiği gibi…

Ve Miran Karaman!

Kusursuzca hazırladığı planla, ant içtiği intikamını almak için hazırdı. Yüreğinde kor bir öfke, dilinde kahrolası bir yemin vardı. Şimdi vakit, ödeşmeyi arzulayan deli yüreğini susturma vaktiydi. İçindeki öfkenin bir nebze soğuması için masum bir can yakacaktı… O can kim mi?

– Reyyan Şanoğlu!

*Geceye bir selamım var. Andım olsun ki, adımı ezberleyecek bu şehir!*

 

Hercai PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu