PDF İndir

Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi PDF indir

Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi PDF indir, e-kitap sitemizde Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Bekir Develi tarafından kaleme alınan Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi kitabı 264 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi kitabını 9786257111720 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi kitap özeti, Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi pdf oku, Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi yandex, Bekir Develi e-kitap pdf, Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi PDF Drive, Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi PDF Oku

Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi Kısa Özet

Peygamber (s.a.v.) sevdalısı ve şairi olan Hassân b. Sâbit’e (r.a.), *Muhammed’i övecek bir şiir oku!* dediklerinde, *Ben kelimelerimle Muhammed’i (s.a.v.) övemem, bilakis Muhammed (s.a.v.) ile kelimelerimi güzelleştirmiş olurum,* demiştir.

İşte Herkes İçin Siyer’in amacı, Efendimiz’in (s.a.v.) o bereketli ömrüne yapacağımız yolculukla güzelleşmek, onun yaşamından kendi yaşamımıza güzel hasletler aktarabilmektir…

Bu kitapla bekliyoruz ki Allah Resûlü (s.a.v.) yaşamımızın her alanına dokunacak ve hiçbir yer kalmayacak ki onun eli değmemiş, onun sesi, onun sedası işitilmemiş olsun. Çünkü bilinmekte ki yitik dünyamız fakat onunla anlam kazanabilir. Daralan ufuklarımız fakat onunla genişleyebilir.

Sahâbeye hasret kalan yüreklerimiz fakat onun zamanlar ve zeminler üstü mesajlarıyla bir karşılık bulabilir.

Bundan dolayı siyer her ne kadar bir insanın, bir beşerin yaşamı olsa da, aslında bütün bir beşeriyetin yaşamıdır. Çünkü kim olursa olsun, herkese söylenmiş bir söz mevcuttur…

Herkes İçin Siyer – Mekke Dönemi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu