Müzik Kitapları

Herkes Keman Çalabilir! PDF indir

Herkes Keman Çalabilir! PDF indir, e-kitap sitemizde Herkes Keman Çalabilir! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Erhan Can Dereçiçek tarafından kaleme alınan Herkes Keman Çalabilir! kitabı 173 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Herkes Keman Çalabilir! kitabını 9786258449006 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Herkes Keman Çalabilir! kitap özeti, Herkes Keman Çalabilir! pdf oku, Herkes Keman Çalabilir! yandex, Erhan Can Dereçiçek e-kitap pdf, Herkes Keman Çalabilir! PDF Drive, Herkes Keman Çalabilir! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Herkes Keman Çalabilir! PDF Oku

Herkes Keman Çalabilir! Kısa Özet

Sanatçı 1993 senesinde Kars’ta doğmuştur. Müzik kabiliyetini 7 yaşında piyano ve solfej eğitimi alarak daha da ilerletmeye başlamıştır. Ardından Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nın özel yetenek sınavını kazanarak müzik çalışmalarına başlamıştır ve aynı kurumun keman anasanat dalından başarıyla mezun olmuştur.

Öğrencilik senelerından bu yana solo, oda müziği ve orkestra sanatçısı olarak ülkenin farklı şehirlerinde birden çok konser ve temsilde başarıyla görev almıştır. Eğitim yaşamı boyunca birden fazla ünlü sanatçının masterclass çalışmalarına katılmıştır.

2015-2017 senesinde Bursa Devlet Tiyatrosu’nda, 2017-2018 senesinde Nilüfer Tiyatro’da müzisyen sanatçı olarak çalışan, yurtiçi ve yurtdışında birden fazla başarılı temsilde görev alan sanatçı ardından bu sanat dalına enstrümanistliğin yanında müzik direktörü olarak beste ve düzenleme çalışmaları yaparak destek vermiş, çeşitli festivallerde kendi müzikleri sahnelenmiştir. Bursa 2.Meslek Tiyatroları Festivali’nde ‘Guguk Kuşu’ oyununa bestelediği müzikler ile ‘En İyi Müzik Ödülü’nü elde etmiştir. Ayrıca 2018 senesinde kurulan ve genç müzisyenleri içinde barındıran bir proje orkestrası olan Şehrin Kemanları Topluluğu’nun kurucu üyelik, keman sanatçılığı ve idari koordinatörlük görevlerini sürdürmektedir. Sanatçı pedagojik formasyon eğitimini tamamlamakla birlikte keman sanatçılığı ve eğitmenliği, bestecilik gibi alanların yanına öğretmenlik alanını da eklemiş ve mühim eğitim kurumlarında görev yapmıştır. Aktif sanat yaşamının bunun yanında bestecilik, yazarlık, koordinatörlük ve öğretmenlik alanında da proje ve çalışmalarını sürdürmektedir.

Herkes Keman Çalabilir! PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu