Edebiyat Kitapları

Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı PDF indir

Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı PDF indir, e-kitap sitemizde Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Koray Yersüren tarafından kaleme alınan Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı kitabını 9786257382908 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı kitap özeti, Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı pdf oku, Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı yandex, Koray Yersüren e-kitap pdf, Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı PDF Drive, Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı PDF Oku

Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı Kısa Özet

1969’un gölgeleri hasta bir zihnin karanlığında yeniden dünyaya geldiğunda Yaşam Ağacı’nın etrafında devasa bir fırtına baş gösteriyordu. Bu fırtına yürekleri donduracak, ayrılıklara neden olacak, insanları yaşam ve ölüm içindeki incecik çizgide yürümeye zorlayacak hadiselerin yalnızca başlangıcıydı.

 

Kendini yeniden göstermeyi bekleyen deliliğin hikâyesi, sararmış bir zarf ile ofisine geldiğinde Güven Dağlı, başına geleceklerden bihaberdi. Kardeşinin kaçırılmasından sonra çaresizliği en derin biçimde hissetse de ölümün kendi etrafında sinsice dolaştığını bilmiyordu.

 

Peki, onu Yaşam Ağacı Katili’ne götürecek anahtarın geçmişte gizlendiğinı düşünen Tekin Komiser yanılıyor muydu? Karanlığın ele geçirdiği bir yürek, gerçek aşkı için neler yapabilir ve ne kadar ileriye gidebilirdi?

 

Yaşama geri dönüş mucizesi gerçekleşebilir miydi?

 

Ölümler, ayrılıklar, kavuşmalar…

 

Gerçek mucizenin ne olduğuna tanıklık etmek ister misiniz?

 

“Göz ardı edilen bir geçmiş, ulu bir ağacın toprak altındaki kökleri gibidir. Orada olduğunu daima bilirsiniz. Silinmeye çalışan anılar, her zaman zihnin karanlık kısımlarında saklanır. Bu anıların ortaya çıkması için bir kırılma anı yeterli gelmektedir.”

Herkes Uykuya Daldığında 1: Yaşam Ağacı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu