Ekonomi Kitapları

Herkes Yazabilir PDF indir

Herkes Yazabilir PDF indir, e-kitap sitemizde Herkes Yazabilir kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ann Handley tarafından kaleme alınan Herkes Yazabilir kitabı 384 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Herkes Yazabilir kitabını 9786054584734 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Herkes Yazabilir kitap özeti, Herkes Yazabilir pdf oku, Herkes Yazabilir yandex, Ann Handley e-kitap pdf, Herkes Yazabilir PDF Drive, Herkes Yazabilir Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Herkes Yazabilir PDF Oku

Herkes Yazabilir Kısa Özet

Eğer bir web siteniz varsa, yayıncısınız. Sosyal medyayı kullanıyorsanız, pazarlama işindesiniz. Hepimiz mesajlarımızı iletmek için sözcüklere sığınıyoruz. Yani hepimiz yazarız.

Dijital Çağda İçerik Yönetiminin Kuralları`nın yazarlarından Ann Handley, iletişim bölgesindeki birikimini bu kez yazı yolculuğunun köşe taşlarını döşemek için paylaşıyor okurlarla.

Herkes Yazabilir, herkese, ama özellikle pazarlama alanında çalışanlara yönelik. Kısmen bir yazı rehberi, kısmen etik yayıncılıkla alakalı bir elkitabı, kısmen de yazı kaslarınızı güçlendirmenize yarayacak bir eğitmen. İçerik kralsa, pazarlama iletişiminin kraliçesi de Ann Handley ve bu hususta şaşmaz bir formülü var: Kaliteli içerik: fayda x ilham x empati. Herkes Yazabilir`in izinden giderseniz hem sağlam bir içerik hem de pazarlama evrenini boğan gürültünün içinden seçilebilen unutulmaz bir ses yaratacaksınız.

Eğlenmeye ve daha iyi yazmaya hazır mısınız?

Herkes Yazabilir PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu