Roman Kitapları

Hevesi Kirpiğinde PDF indir

Hevesi Kirpiğinde PDF indir, e-kitap sitemizde Hevesi Kirpiğinde kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Polat Özlüoğlu tarafından kaleme alınan Hevesi Kirpiğinde kitabı 112 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hevesi Kirpiğinde kitabını 9786052036051 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hevesi Kirpiğinde kitap özeti, Hevesi Kirpiğinde pdf oku, Hevesi Kirpiğinde yandex, Polat Özlüoğlu e-kitap pdf, Hevesi Kirpiğinde PDF Drive, Hevesi Kirpiğinde Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hevesi Kirpiğinde PDF Oku

Hevesi Kirpiğinde Kısa Özet

Ölüyorduk…

Çocuklar ölüyordu, kadınlar ölüyordu, gençler ölüyordu, travestiler ölüyordu, seks işçileri ölüyordu, kediler ölüyordu, köpekler ölüyordu, güvercinler ölüyordu…

Bir erkeğin, bir erkin elinde ölüyorduk. Sonra yine çocuklar, yine kadınlar, yine hepimiz… bir döngünün içinde durmadan ölüyorduk. Bazı zaman yaşarken, arada bir yaşama gözlerimizi kapatırken bir heves kalıyordu kirpiğimizde, dudağımızın kenarında, boşluğa bıraktığımız sesimizde. Bazı zaman gelincikler kusuyorduk ölürken, tabutumuzun üzerinde bir peruğun yanına sıkışıyordu al yazmalar, çocukluk canavarlarımıza yem oluyorduk herkesin gözü önünde.

İkinci kitabı *Hevesi Kirpiğinde* Polat Özlüoğlu, heveslerden heves beğenin ama çoğunun kirpiklerinizde asılı kalacağını düşüncenizden çıkartmayın diyor. Bildiğimizi unutmayalım diye, büyük harflerle bir satır başı olarak yazıyor öykülerine: Tenimizi parçalayan bıçakları, günlerce buzda bekletilen cansız bedenlerimizi, çocuk yaşta çarşaflara akan kanımızı, dikine kestiğimiz bileklerimizi, Ankara’nın garında bıraktığımız sevinçlerimizi.

Çünkü hepimiz ölüyorduk, hevesimiz kirpiğimizde…

Hevesi Kirpiğinde PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu