Edebiyat Kitapları

Hiçliğin Kraliçesi PDF indir

Hiçliğin Kraliçesi PDF indir, e-kitap sitemizde Hiçliğin Kraliçesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Holly Black tarafından kaleme alınan Hiçliğin Kraliçesi kitabı 344 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Hiçliğin Kraliçesi kitabını 9786050985658 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hiçliğin Kraliçesi kitap özeti, Hiçliğin Kraliçesi pdf oku, Hiçliğin Kraliçesi yandex, Holly Black e-kitap pdf, Hiçliğin Kraliçesi PDF Drive, Hiçliğin Kraliçesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hiçliğin Kraliçesi PDF Oku

Hiçliğin Kraliçesi Kısa Özet

Tacın yıkımı ve tahtın mahvolması onun elinden olacak…Sadece onun kanı dökülünce yüce bir hükümdar yükselecek.

Jude, Periler Diyarı’nın Kraliçesi olarak faniler dünyasında sürgünde ve hiçbir gücü yok ama kaybettiği her şeyi geri kazanmaya kararlı. Hayatı tehlikede olan ikiz kardeşi Taryn aracılığıyla şans yüzüne güler. Periler Diyarı’na geri dönmeli ve Cardan’a olan hisleriyle yüzleşmelidir. Ama Elfhame bıraktığından çok değişikdır, savaş kapıdadır ve eski düşmanları hiç olmadığı kadar kuvvetlidür.

Lakin karanlık bir kehanet meydana geldiğinda Jude ilk fani Yüce Kraliçe olarak Periler Diyarı’nı ve sevdiklerini kurtarmak için canı pahasına savaşmak zorundadır!

Çoksatan yazar Holly Black, heyecanla beklenen Peri Halkı Serisi’ne son noktayı muhteşem bir biçimde koyarken Jude’u korkunç bir seçim yapmaya zorluyor.

Hiçliğin Kraliçesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu