Çocuk Kitapları

Hıhıcık PDF indir

Hıhıcık PDF indir, e-kitap sitemizde Hıhıcık kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şermin Yaşar tarafından kaleme alınan Hıhıcık kitabı 40 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hıhıcık kitabını 9786254160547 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hıhıcık kitap özeti, Hıhıcık pdf oku, Hıhıcık yandex, Şermin Yaşar e-kitap pdf, Hıhıcık PDF Drive, Hıhıcık Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hıhıcık PDF Oku

Hıhıcık Kısa Özet

*Hıhı.*
*Iı ıh.*
*Ihıhıhıhı….*
*Hı?*

Ah, zavallı Hıhıcık! Onun evinde işte yalnızca bu sesleri duyabilirsiniz. Çünkü anne babası konuşmayı hiç sevmiyor. Hıhıcık da yalnızca bu iki harfi tercih ederek büyüdü. Ta ki okula başlayana dek… Sonra okulda öyle çok kelimeyle karşı karşıya geldi ki: güzel sözcüklerle, yeni sözcüklerle ve arada bir kötü sözcüklerle de. O artık sözcüklerin zengin dünyasında yaşayan mutlu bir çocuktu. Peki ya evdeki sessizliğe ne olacaktı? Sizce?

Edebiyatımızın çok bi hayli beğeni alan yazarı Şermin Yaşar içten anlatımı, çocuk dünyasını özgün ve derin kavrayışıyla çocuk edebiyatını özgürleştirmeye sürdürmekte. Hıhıcık’ı okuduğunuzda onu hemen tanıyacak; çok ama çok seveceksiniz!

Hıhıcık PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu