Edebiyat Kitapları

Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi PDF indir

Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi PDF indir, e-kitap sitemizde Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sarah J. Maas tarafından kaleme alınan Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi kitabı 856 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi kitabını 9786050982770 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi kitap özeti, Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi pdf oku, Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi yandex, Sarah J. Maas e-kitap pdf, Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi PDF Drive, Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi PDF Oku

Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi Kısa Özet

Sevgiyle, her şey olabilecekdür.

Kanla bağlandı.
Arzuyla baştan çıkarıldı.
Kaderle serbest bırakıldı.

#1 New York Times | #1 USA Today | #1 Publishers Weekly
#1 Los Angeles Times  | #1 Goodreads Fantastik

*Toprak ve Kan Hanesi oyunun kaidelerinı değiştiriyor!
Mutlaka okumalısınız. Sarah J. Maas bu romanıyla standartları yeniden yarattı. *
 —J. R. Ward

*Heyecan verici bir ilk kitap… Maas’ın keskin bir mizahı ile şölene dönüşen sınırsız hayal gücü ve yakıp kavuran bir romantizm. *
—Publishers Weekly

Bryce’ın yaşamı kusursuzdu, bütün gün çalışır, gece de partilerdi, ta ki bir iblis en yakın dostunı öldürene kadar. Suçlu parmaklıklar ardında olmasına rağmen cinayetler devam edince Bryce kendini büyük bir soruşturmanın merkezinde buldu.

Hunt ise düşmüş bir melekti. Bir zamanlar devirmeye çalıştığı Başmelekler tarafından köleleştirildi. Artık acımasız becerilerini tek bir amaç için kullanıyordu,patronunun düşmanlarına suikast yapmak… Lakin bir gün, Bryce’ın davasını çözerse özgürlüğüne bir adım atabileceğini fark etti.

Bryce ve Hunt, Hilal Şehir’nin derinliklerine inerken, her şeyi tehdit eden karanlık gücü ve alev alev yanan tutkuyu keşfederler.

Cam Şato ve Dikenler ve Güller Sarayı’nın büyük yazarı Sarah J. Maas bu kez yaşadığımız kayıpların yarasını, özgürlüklerimiz için ödediğimiz bedelleri ve sevginin gücünü yazıyor.

Hilal Şehir – Toprak ve Kan Hanesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu