PDF İndir

Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 PDF indir

Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hıncal Uluç tarafından kaleme alınan Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 kitabı 198 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 kitabını 9789752976689 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 kitap özeti, Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 pdf oku, Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 yandex, Hıncal Uluç e-kitap pdf, Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 PDF Drive, Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 PDF Oku

Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 Kısa Özet

Yazılarımı seven fazla oldu. Karşı çıkanlar da var. *Biz evden kahveye gidemiyoruz bu hayat pahalılığında, oralara nasıl gidelim?* diye. İyi ya… Böyle yazılar aslında gidemeyenler için yazılır zaten. Hiç gitmelerine imkan olmayan yerleri de bilsinler diye… Uydunun Merih’ten gönderdiği bilgileri niye düşünüyoruz? Gelecek tatili Merih’te geçireceğiz de ondan mı? Mesela St. Tropez, Merih’te değil. Yarın ne bulunacağımız belli mi?..
Mısır’daki piramitlerin sırrını biliyor musunuz? Peki dünyanın ilk parlamentosunun nerede kurulduğunu? Kuzey Kutbu’nda kızak gezisi yapmayı hayal ettiniz mi hiç? Avrupa ile Amerika’nın birleştiği yeri görmeye ne dersiniz?
Bütün bunları oturduğunuz yerden yapamazsınız tabi ki. Ama Hıncal Uluç’un usta kaleminden yaptığı gezileri okuyarak tüm bu şehirlere gitmiş kadar bulunacağınızdan eminiz. Hem de Hıncal’ın kendi yorumlarıyla, belki kendiniz gitseniz hiç göremeyeceğiniz ufak ayrıntılar ve hoşlukları da kaçırmadan…
Hıncal’ın Gördükleri, Hıncal Uluç’un birden fazla dünya şehrine yaptığı gezilerle başlıyor, yeni şehirler, yeni izlenimlerle sürecek.
Bu kitaba Hıncal Uluç’un Sabah Gazetesi’nde yazmaya başladığı günden bu yana yaptığı ilk geziyle başlıyoruz, yani Rusya gezisiyle. Makul bir kalınlığı koruyabilmek için de ilk kitapta 1996 yılına kadar yazdığı gezi yazılarını veriyoruz, ileride tüm yazıları tek bir kitap olarak yayınlama düşüncesini saklı tutarak. Yazarın gezileri sürdükçe yeni şehirler, yeni izlenimlerle Hıncal’ın Gördükleri de devam edecek.

Hıncal’ın Gördükleri Dünyadan 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu