Psikoloji Kitapları

HiperKadın PDF indir

HiperKadın PDF indir, e-kitap sitemizde HiperKadın kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gülüş Türkmen tarafından kaleme alınan HiperKadın kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. HiperKadın kitabını 9786257797078 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. HiperKadın kitap özeti, HiperKadın pdf oku, HiperKadın yandex, Gülüş Türkmen e-kitap pdf, HiperKadın PDF Drive, HiperKadın Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

HiperKadın PDF Oku

HiperKadın Kısa Özet

Hayatınızın büyük bir bölümünü, ‘eksik’ olduğunuz inancıyla yaşadıktan sonra aslında ‘fazla’ olduğunuzu anlarsanız neler değişir?

Sinirbilim, son haftalarda büyük ilerleme kaydederek insan zekâsının öngörülemezliğini çok daha kuvvetli bir biçimde teyit ediyor. Bir zamanlar ‘uyumsuz’, ‘yaramaz’, *aklı beş karış havada* diye etiketlenen çocuklar, eğer bugünkü bilgilere sahip olsaydık *dikkat eksikliği*, *hiperaktivite bozukluğu*, *göz alıcı zekâ* gibi tanılar alabilirlerdi. Yirmi birinci yüzyılın çocukları bu açıdan şanslılar. Peki ya onları büyüten biz yetişkinler?

Gülüş Türkmen ve Tuğba Asmazoğlu, bir zamanlar uyumsuz, yaramaz ve aklı beş karış havada iki çocuktu. Sonra büyüdüler. Toplumda kabul görmek, onlar için zor bir deneyim oldu. Su er geç yolunu bulur ve ortaya çıkması gerekenler bir biçimde kendini gösterir.

HiperKadın, bütün bir yazgıyı değiştiren bir yüzleşmenin hikâyesidir! Çünkü kadınlar, kendilerine dayatılan yaşam modelinin kabuklarını kırdıklarında özgürleşirler.

Kapsamlı ve güncel araştırmalarla desteklenerek gecikmeli tanı alan bir neslin sözcülüğünü yapan bu kitapta, yaşamının geri kalanını ‘hiper’ olarak yaşamaya cesaret eden *iki kadından, süreci özgürleştirici bir deneyime çevirmenin ipuçlarını* en can alıcı biçimde bulacaksınız.

HiperKadın PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu