Macera Kitapları

Hipnoz PDF indir

Hipnoz PDF indir, e-kitap sitemizde Hipnoz kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Serkan Kılıç tarafından kaleme alınan Hipnoz kitabı 258 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hipnoz kitabını 9786055702120 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hipnoz kitap özeti, Hipnoz pdf oku, Hipnoz yandex, Serkan Kılıç e-kitap pdf, Hipnoz PDF Drive, Hipnoz Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hipnoz PDF Oku

Hipnoz Kısa Özet

Dünyaca ünlü bir psikolog, çocukluğunda annesinin ölümüne şahit olmuş bir şizofren, sürekli olarak arta bir gerilim ve gizem eşliğinde beklenmedik bir son. “Hipnoz“

Gerçek korkuyla yüzleşme peşine düşmüş, inancı kayıp bencil bir korku yazarı, ona çılgınca aşık, yazar olma peşinde masum bir güzel, bilinmeze açılan bir yolculuk. “Lastlake Kasabası”

Bir hafta içinde peş peşe gerçekleşen kötü olaylar zincirinde ne yaptığını, ne yaşadığını çözemeyen bir adam, sırandan bir göl gezisinde başlayıp bir hastane çatısında sonlanacak bir girdap. “Kupa Ası”

Çok sıradan bir iş görüşmesinde baygınlık geçirince, kendini beş yıl sürecek bir sessizlik ve öldürme işinde bulan bir pazarlamacı. “Herkese Merhabalar”

Karısına çılgınlar gibi âşık, öyle ki ona işkence etmeyi kendisine adet haline getirmiş, iç çatışmaları eşliğinde gerçek dünyayla bir bağ kurmaya çalışan bir psikopat. “Sapkın”

Yaşamının ne zaman ve nasıl sonlanacağını çok genç bir yaşta öğrenmiş ve gizemli bir anısını öleceği son güne kadar saklamış bir adam. “Jack”

Horley Çıkmazı`nda korkunun yeniden can bulmasına tanık olacak 17 birinin gizemli öyküsü. “Horley Çıkmazı” ve bu yedi öyküde sizi alacakaranlık bir dünyanın eşiğine götürüp, yaşam ve ölüm hattında dolaştıran bir kitap.

Başlamaya hazır mısınız?

Ben bir korku yazarıyım. Gerilim, gizem, fantezi, endişe, kan hepsi korkunun kardeşleridirler ve her biri dolabındaki askılıkta bekliyorlar. Bu kitap için elimi karanlık ve soğuk kapaktan içeri soktum ve sizin için yedi tanesini çıkardım. Nasıl ki her birimizin tek bir ruhu ve bedeni varsa toplumların, kültürlerin, inançlarında bir ruhu ve vücudu var. Çıkardığım bu elbiseleri ait oldukları bedene giydirdim. Aksini yaparak, bu korkuları kesip biçerek bize uydurmaya çalışsaydım, üzerimizde çok çirkin duracaklardı. İleride dolabı açtıkça ve bize uygun korkuları çıkardıkça, onları bedenimizde sergilenmekten çekinmeyeceğimi bilmenizi isterim…

Hipnoz PDF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu