Edebiyat Kitapları

Hırsızların Yemini – Ciltli PDF indir

Hırsızların Yemini – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Hırsızların Yemini – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mary E. Pearson tarafından kaleme alınan Hırsızların Yemini – Ciltli kitabı 528 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Hırsızların Yemini – Ciltli kitabını 9786254488696 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hırsızların Yemini – Ciltli kitap özeti, Hırsızların Yemini – Ciltli pdf oku, Hırsızların Yemini – Ciltli yandex, Mary E. Pearson e-kitap pdf, Hırsızların Yemini – Ciltli PDF Drive, Hırsızların Yemini – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hırsızların Yemini – Ciltli PDF Oku

Hırsızların Yemini – Ciltli Kısa Özet

“Hırsızların Dansı serisinin nefes kesen ikinci kitabı verdiği sözü tutuyor.” – BooklIst

Gözlerim bir türlü odaklanmıyordu. Başım dönüyordu; veya belki de Tigone hâlâ korkudan daireler çiziyordu. Kazi dövüşürken onu hayal meyal gördüm. Dünya etrafımda dönerken dörtnala koşan Mije’yi, uzaktaki kale duvarını, ormandaki ağaçları gördüm. Sonra hiçbir şey göremez oldum.

Bu mu yani?

Her şey böyle mi bitecekti?

NEW YORK TIMES ÇOKSATAN YAZARI MARY E. PEARSON’IN HIRSIZLARIN DANSI ESERİ İÇİN ÖVGÜLER

“Pearson kabiliyetli bir hikâye anlatıcısı ve aşk ile fantastiği ustaca birleştirebiliyor. Hayranlar bu yeni serinin kahramanlarına, özellikle de gücü ellerinde tutan kadın savaşçılara bayılacak.”

– Publishers Weekly

“Aşk, savaş, tehlike ve mizah… Bu romanda her şey var.”

– School Library Journal

Hırsızların Yemini – Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu