Psikoloji Kitapları

Hissettiğin Her Şeye İnanma PDF indir

Hissettiğin Her Şeye İnanma PDF indir, e-kitap sitemizde Hissettiğin Her Şeye İnanma kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Robert L. Leahy tarafından kaleme alınan Hissettiğin Her Şeye İnanma kitabı 264 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hissettiğin Her Şeye İnanma kitabını 9786051705545 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hissettiğin Her Şeye İnanma kitap özeti, Hissettiğin Her Şeye İnanma pdf oku, Hissettiğin Her Şeye İnanma yandex, Robert L. Leahy e-kitap pdf, Hissettiğin Her Şeye İnanma PDF Drive, Hissettiğin Her Şeye İnanma Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hissettiğin Her Şeye İnanma PDF Oku

Hissettiğin Her Şeye İnanma Kısa Özet

Psikoloji biliminin duygu ve düşüncelerle alakalı geldiği son noktayı düşünüyor musun? Bu kitaptaki bilgilendirici her bölümde uygulayabileceğin bir çok alıştırma var ve hepsi de nokta atışı!

Zor zamanlardan geçerken kendimizle kalmamız gerektiğinde şunu fark ettik: Hayat her zaman planladığımız gibi gitmeyebilir. Bazı zaman fazla uzak görünen bir olasılık gerçekleşebilir ve yaşamımız alt üst olabilir. Lakin, acıyı yok etmek için yaptıklarımız acının ızdıraba dönmesine neden olabilir. Belki de insan olmanın temel koşullarından biri acı ve ızdıraba tabi olmaktır. Bu kulağa garip mi geliyor? Okumaya devam et. En sevdiğin filmlerde yalnızca kahkaha ve keyifli anlar mı var? Peki senin yaşamın bir film olsaydı yalnızca keyifli anları mı oynatırdın? Cevabın hayırsa, hayal kırıklığı, utanç, öfke, yalnızlık, üzüntü gibi olumsuz gördüğümüz duyguların aslında bize ne söylemek istediğini öğrenmeye hazırsın demektir. Bu duygulardan kurtulmaya çalışmak yerine onları kabullenmeye ve onaylamaya ne dersin? Belki de yaşamın hem keyif hem acıyla dolu olduğunu seziyor fakat bu zıtlıkları nasıl kucaklayabileceğini tam anlamıyla bilemiyor olabilirsin!

O halde bu kitapta duygularla alakalı ufkunu genişletecek bilgileri öğrenmenin bunun yanında duygular ile ilgili düşünme şeklini geliştirmek için bir çok alıştırmayı yaparak duygularınla baş etmeye çalışmak yerine kendi duygusal stilini keşfedebilirsin. Duygusal ve düşünsel dünyanın zengin katmanlarına bir rehber eşliğinde dokunabilmen için geliştirilen bu alıştırmalar, kendin için yapacağın bu yolculukta sana yol gösterecek! Bu yolculuk sonunda dalgalarla boğuşmak yerine onların içinden geçmeyi öğreneceksin.

Zihnini ve kalbini 21. yüzyıla göre güncellemek isteyenler için harika bir kendine yardım kitabı!

Hissettiğin Her Şeye İnanma PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu