Sağlık Kitapları

Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… PDF indir

Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… PDF indir, e-kitap sitemizde Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sadi Güleç tarafından kaleme alınan Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… kitabı 116 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… kitabını 9789752207684 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… kitap özeti, Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… pdf oku, Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… yandex, Sadi Güleç e-kitap pdf, Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… PDF Drive, Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… PDF Oku

Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… Kısa Özet

Herkese Merhabalar,

Ben Prof. Dr. Sadi Güleç.

Kalp hastalıkları uzmanıyım.

Bu satırları okuduğunuza göre siz veya sevdiklerinizin kalbinde bir sorun var demektir. Hayır, yok diyorsanız yakınlarda anjiyo yapılması hedeflenen, stent takılmaya aday biri olmalısınız. O da mı değil? O zaman olabileceken kalp damar hastalıklarını merak eden bir kitapseversiniz.

 Bu kitabın yazılma nedeni hekimlerle hastalar içindeki iletişim eksikliğidir. Hekimler sürekli olarak yoğundur, yorgundur, bıkkındır. Hata yapmamak için tüm dikkatlerini, enerjilerini hastalığı çözmeye, o stenti o damara yerleştirmeye harcarlar. Hastalar ise endişelıdır, kırılgandır, meraktadır. Konuşmak isterler. Akıllarındaki her şeyi sormak isterler. Ayrıca şefkat isterler, umut isterler. Hastadırlar, haklıdırlar.

Olur da bu kitabı okursanız, anjiyo, stent, baypas vb. ile ilgili aklınıza gelebilecek soruların yanıtlandığını göreceksiniz. Zaman zaman satır aralarında şefkat ve umut kırıntıları da bulacaksınız. Sahip bulunacağınız bilgilerle hem kendinizin hem de kalp damar hastası olan sevdiklerinizin sağlık ve mutluluğuna katkı sağlayacak, eşe dosta doğru tavsiyelerde bulunacaksınız. Bundan da büyük keyif alacaksınız.

En azından ben böyle umut ediyorum…

Hmm! Dedi Doktor; Anjio Olmanız Gerekiyor… PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu