Edebiyat Kitapları

Homofobiye Hayır – Harvey Milk PDF indir

Homofobiye Hayır – Harvey Milk PDF indir, e-kitap sitemizde Homofobiye Hayır – Harvey Milk kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Safia Amor tarafından kaleme alınan Homofobiye Hayır – Harvey Milk kitabı 78 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Homofobiye Hayır – Harvey Milk kitabını 9786050380422 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Homofobiye Hayır – Harvey Milk kitap özeti, Homofobiye Hayır – Harvey Milk pdf oku, Homofobiye Hayır – Harvey Milk yandex, Safia Amor e-kitap pdf, Homofobiye Hayır – Harvey Milk PDF Drive, Homofobiye Hayır – Harvey Milk Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Homofobiye Hayır – Harvey Milk PDF Oku

Homofobiye Hayır – Harvey Milk Kısa Özet

1978 senesinde, San Francisco Belediye Meclisi üyesi Harvey Milk belediyedeki odasında çalışırken homofobik bir iş arkadaşı tarafından kurşunlanarak öldürüldü. Bütün yaşamını eşcinsellerin haklarının tanınmasına adayan bu karizmatik adam Amerikan siyasetindeki ilk açık eşcinseldir.

Harvey, New York’ta geçen ergenlik senelerında ailesinden ve etrafından farklı olduğunu hisseder, ama toplum tarafından kabul görmek için bir süre kimliğini gizler. Çok sevdiği annesinin ölümüyle sarsılan Harvey’nin en büyük pişmanlığı ona açılmamış olmasıdır. 1970’li senelerda San Francisco’da sürekli olarak siyasete atılır ve eşcinsel topluluk tarafından desteklenir. Öldürülmesinden sonra homofobiyle mücadelenin simgelerinden biri haline gelir.

Homofobiye Hayır – Harvey Milk PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu