Edebiyat Kitapları

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt PDF indir

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt PDF indir, e-kitap sitemizde Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hero tarafından kaleme alınan Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt kitabını 9786257586382 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt kitap özeti, Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt pdf oku, Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt yandex, Hero e-kitap pdf, Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt PDF Drive, Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt PDF Oku

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt Kısa Özet

Horisan ile Miyamurakun’un etkileyici hikâyesi sürdürmekte!

Hori ve Miyamura birbirlerinden tamamen farklılar, onlar için hemen hemen iki zıt kutup diyebiliriz. Zeki ve kabiliyetli Hori her zaman ilgi odağı, etrafı sınıf dostlarıyla çevrili daima. Bunun yanı sıra Miyamura ise içe kapanık ve yalnız, günü kimse tarafından fark edilmeden veya kimseyle temas etmeden atlatabilme telaşında!

Ama bu iki zıt karakter sırlarını paylaşmaya başladığından beri, kendilerini ağır ağır birbirlerinin yörüngesine çekilirken buluyor, aralarındaki mesafe de git gide azalıyor…

Okul yaşamı, arkadaşlıklar ve kendini keşfetme ile ilgili ilham verici hikâyesiyle Horimiya sizi etkisi altına alacak!

Horimiya – Horisan ile Miyamurakun 2. Cilt PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu