Roman Kitapları

Horla ve Karanlık Öyküler PDF indir

Horla ve Karanlık Öyküler PDF indir, e-kitap sitemizde Horla ve Karanlık Öyküler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Guy de Maupassant tarafından kaleme alınan Horla ve Karanlık Öyküler kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Horla ve Karanlık Öyküler kitabını 9786053756262 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Horla ve Karanlık Öyküler kitap özeti, Horla ve Karanlık Öyküler pdf oku, Horla ve Karanlık Öyküler yandex, Guy de Maupassant e-kitap pdf, Horla ve Karanlık Öyküler PDF Drive, Horla ve Karanlık Öyküler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Horla ve Karanlık Öyküler PDF Oku

Horla ve Karanlık Öyküler Kısa Özet

Birbirinden karanlık, bir hayli etkili ve akıllardan çıkmayan melankolik öykülerin buluştuği bu derlemede, 19. yüzyılın en büyük isimlerinden Guy de Maupassant`ın yazarlığının kişiliğistik ayrıntı kısmını görülmektediran kısa şaheserler okurun karşısına çıkıyor. Kısa öykücülüğün babası sayılan yazarın başta korku edebiyatı yazarları olmak üzere kendisinden sonra gelenleri derinden etkilediği, Horla, İntiharlar, Kesik El gibi öykülerin de olduğu bu cilt, okurları deliliğin kol gezdiği tekinsiz bir deneyime davet ediyor. 
 
“Maupassant, okurlardan kusurlarını görmezden gelmelerini hiçbir zaman istemez; çünkü onun yazarlığı daima kusursuzdur.”
-Joseph Conrad

Horla ve Karanlık Öyküler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu