Bilgisayar Kitapları

HTML ve XHTML PDF indir

HTML ve XHTML PDF indir, e-kitap sitemizde HTML ve XHTML kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Osman Gürkan tarafından kaleme alınan HTML ve XHTML kitabı 258 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. HTML ve XHTML kitabını 9789758878550 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. HTML ve XHTML kitap özeti, HTML ve XHTML pdf oku, HTML ve XHTML yandex, Osman Gürkan e-kitap pdf, HTML ve XHTML PDF Drive, HTML ve XHTML Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

HTML ve XHTML PDF Oku

HTML ve XHTML Kısa Özet

Web sayfası tasarlamanın temelini HTML oluşturur. HTML bir programlama dili değildir. Etiket sistemini kullanana tasarım yöntemidir. HTML öğrenmenin en mühim nedeni enerjik web siteleri oluşturmak ihtiyacıdır. Dinamik web siteleri oluşturmak için ilk aşama HTML öğrenmektir. Daha sonraki etapta .net ortamında program yazabilmenize imkan veren bir programlama dilini öğrenmektir.

Kitap hazırlanırken sistematik bir yol takip edilmiştir. Bilhassa HTML hususunda bilgisi olmayanlar kitabı sıra ile takip etmelidir. Kitap bir proje üzerine kurulmuştur. Projeyi gerçekleştirmek için bölümleri sırayla kullanmanız yararlı olacaktır. Gerektiğinden proje dışında uygulamalara da yer verilmiştir.

Kitapta Yer Alan Konular

Giriş ve Temel Bilgiler
Metinleri Biçimlendirmek
Listeler ve Arka Planlar ile Çalışmak
Bağlantılar ile Çalışmak
Stil Sayfaları
Metin ve Köprüleri Biçimlendirmek için Stil Sayfaları Oluşturmak
Paragrafları Biçimlendirmek için Stil Sayfaları Oluşturmak,
Resimler ile Çalışmak
Gezinti Çubuğu ve Görüntüler için Etkin Noktalar Oluşturmak
Tablolar ile Çalışmak
Tabloları Biçimlendirmek
Sayfa Düzeni için Bölümler Oluşturmak
Formlar ile Çalışmak
Ses ve Video Dosyalarını Kullanmak

HTML ve XHTML PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu