Hukuk Kitapları

Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası PDF indir

Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası PDF indir, e-kitap sitemizde Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mahmut Bilgen tarafından kaleme alınan Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası kitabı 1133 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası kitabını 9786257277853 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası kitap özeti, Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası pdf oku, Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası yandex, Mahmut Bilgen e-kitap pdf, Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası PDF Drive, Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası PDF Oku

Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası Kısa Özet

Islâh, Medeni Yargılama Hukuku’nun mühim bir kurumu olup, birden çok usul konusu ile doğrudan ilişkilidır. Bunlardan en mühimsi de; iddia ve savunmanın genişletilmesi ve değiştirilmesi kurumudur.

Bu kitapta ana konu, *Islâh* ise de, kitabın *Islâh * dışında, birden çok hususta da, okuyucuya, faydalı bulunacağını düşünüyorum.

Kitapta, ıslahla ilişkili olan, iddia ve savunmanın genişletilmesi ve değiştirilmesi yanında, belirsiz alacak davası, zamanaşımı, faiz,vekalet ücreti, usuli kazanılmış hak, itirazın iptali, menfi tespit davası gibi konularda mühim gördüğüm kararlara yer verilmiştir.

Bu baskıda kitap, yeniden gözden geçirilip, güncellenmiş ve genişletilmiş, Yargıtay’ın yeni kararlarına yer verilmiştir. Kitapta bunun bunun yanında 28.07.2020 tarihinde yayınlanarak yürürlüğe giren HMK ‘de değişiklik yapan 7251 sayılı Kanuna da yer verilmiştir.

Hukuk Muhakemeleri Kanununda Islah ve Belirsiz Alacak Davası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu