Felsefe Kitapları

Hukukta Adaletsizliği Görmek PDF indir

Hukukta Adaletsizliği Görmek PDF indir, e-kitap sitemizde Hukukta Adaletsizliği Görmek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gülriz Uygur tarafından kaleme alınan Hukukta Adaletsizliği Görmek kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hukukta Adaletsizliği Görmek kitabını 9789757748564 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hukukta Adaletsizliği Görmek kitap özeti, Hukukta Adaletsizliği Görmek pdf oku, Hukukta Adaletsizliği Görmek yandex, Gülriz Uygur e-kitap pdf, Hukukta Adaletsizliği Görmek PDF Drive, Hukukta Adaletsizliği Görmek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hukukta Adaletsizliği Görmek PDF Oku

Hukukta Adaletsizliği Görmek Kısa Özet

Masum olmayan bir dünya çapında yaşıyoruz. İnsanların yüzlerinin unutulduğu, kendi yüzümüzü unuttuğumuz ve değerlerin kolay bir şekilde bir şekilde harcanabildiği bir dünya çapında…

Böyle bir dünya çapında insanın yüzünü görmek nasıl olabilecekdür? Gönül gözüyle görmek ne demektir? Hukuk, insanları görünmez kılmaktadır. Kişileri/yüzleri görünmez kılarak kendisi adaletsizliğe neden olan bir kurumun, adaletsizlikleri görmesi olabilecek müdür? Mümkünse, hukukta adaletsizlik nasıl ortaya konur? Hâkimin, kendi yüzünü unutmadan, karşısındakilerin yüzünü görmesi nasıl olabilecekdür?

Bu kitapta Gülriz Uygur, bu ve benzeri soruları sormakta ve Küçük Prens, Asılacak Kadın ve Okuyucu gibi romanların eşliğinde, onları yanıtlamaya girişmektedir.

Hukukta Adaletsizliği Görmek PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu