PDF

Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi PDF Oku indir

Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi PDF Oku indir, e-kitap sitemizde Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi kitabını araştırdık. Ayrıca Attila İlhanHulki Cevizoglu tarafından kaleme alınan Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi kitap özetinin yanı sıra, Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi pdf oku, Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi yandex, Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi e-kitap pdf, Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi PDF Drive, Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi Epub gibi indirme linklerini de bulacaksınızdır.

Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi PDF indir Oku

Bu hususta,., gerek EROL MANİSALI, ATTİLÂ İLHAN gerekse OSMAN PAMUKOĞLU ile yaptığınız programlar hedefine ulaşmıştır. Lakin, aynı UYKUYA DEVAM EDECEKTİR. İçimizde, kendisini vazgeçilmez Türk Milliyetçisi olarak gören ve öyle tanınan hainler gezmektedir. Vural K. (…) Bu düşünceler içinde Attilâ İlhan’da uzaktan izlediğim düşünürler içinde hep kalmıştı. Onlarca programını izlemiş olmama rağmen hep bir kuşkuyla kalmıştım. Artık uyandığım için kendimi şanslı kabul ederken bunun yanı sıra da geçen zamandan ötürü utanıyorum. Sizi izlerken bildiğim birkaç doğrunun yalnızca benim doğrularım olduğunu düşünürken bunları Attilâ Bey’den duymak beni bir o kadar mutlu etti. Artık bir kutupta yer almamanın gerektiği düşüncemi onun gibi bireylerin ağzından duymaktan büyük haz aldım. Sanıyorum yakın günlerde BÜYÜK TÜRKİYE hayali gerçek olacak. Bu ülke için birşeyler yapmak için can atan bir çok insan, artık kutuplarda düşünme tuzağının farkına varıp ULUSALCILIK zincirine bir halka olmaya çalışıyor. İlker A. Ben lise son sınıftayım ve dünkü program aracılığıyla bilmediğim birden fazla şey öğrendim ve kendi kendime söz verdim Atatürk devrim ve ilkelerine sahip çıkacağıma ve Sn. Attilâ İlhan’ın dediği gibi gerçek bir Kemalist olmaya çalışacağım.

Başarılarınızın devamı dileğiyle çok teşekkürler. Alper T. XIII Sizin programınızı herzaman ilgi ve beğeni ile izliyorum. En son Sayın Attilâ ilhan Bey ile yaptığınız konuşmayı uzun süredir bekliyordum ve hakikaten size ve Attilâ Bey’e müteşekkirim. İşlemiş olduğunuz temalar fevkalade şu an Türk Halkı için çok mühim ve aydınlatıcı. Ben ve birkaç arkadaşım sizi İngiltere’de Cambridge’den seyrediyoruz. Ben kişiyim 25 + sene burada bilgisayar mühendisi olarak okudum ve çalışıyorum. (…) Siz ve Attilâ Bey gibi çok kıymetli büyüklerimizin bizleri, halkımızı aydınlatması ve kendi benliğimizi ve güvenimizi kazanmamıza yardım etme zamanı çoktan geldi geçiyor bile. Yasemin C. Bu isim bana ülkemde halen daha ve herşeye rağmen dürüst, ülkesini seven, satın alınamayacak insanlar olabildiğini gösteriyor. Ve bunu bilmek geleceğe dair ümit veriyor. Sizin gibi sayıları azda olsa bireylerin olması, herşeye karşın olabilmesi bana gurur veriyor. Siz madalyası halk tarafından verilen kahramanlardansınız. Allah yardımcınız olsun. Soner S.

Sizlere gerçekleri birkez daha halkın huzuruna döktüğünüz için çok teşekkür ederim. Anlattıklarınızın çoğu bir çok insan tarafından bilinmekte ve destek görüyor. (…) Yugoslavya ve Irak’ın başına gelenlerin önümüzdeki 10 yıl içinde bizimde başımıza geleceği açık. Bunun önündeki en büyük ve gerçek engel ordumuzdur. O’nunda altının ağır ağır (yine oya gibi işlenerek) oyulmaya çalışıldığını ne yazık ki görmekteyim. Zaten ekonomik olarak biz esir bir ülkeyiz diye düşünüyorum. Silkinmemiz ve kendimize gelmemiz gerekiyor. Ama en mühim problemimiz bizi silkeleyecek birilerine nedense hep ihtiyaç duymuş olmamızdır. Türkiyemiz’in altı oyulmakta ve ne yazık ki bunu elimiz kolumuz bağlı seyretmekteyiz. Neler yapılabilir? Lütfen bu konularda ışık yakınız… Selami Ö. XIV Sunuş (Hulki Cevizoğlu)- iyi geceler efendim. Bu gece Ceviz Kabuğu’nda çok mühim bir konuğumuz var. Kendisini pek çoğunuz çok yakında zamandan tanıyorsunuz; ama kimileriniz, özellikle gençler kendisini “aşk şairi” olarak tanıyor. Biz bu gece kendisinden aşk şiirleri dinlemeyeceğiz. Belki Türkiye için ağıt yakar, belki de yakmaz, bilemiyorum.

Ama şiirleriyle şimdiye kadar binlerce kişiyin kalbinde taht kuran, romanlarıyla toplumsal ve insanî hassaslığın en büyük ve derin emsallarini veren Sayın Attilâ İlhan bu gece Ceviz Kabuğu’nda Türkiye’nin, ülkemizin poblemlerinı bizimle birlikte ele alacak. Daha doğrusu biz soracağız, o görüşlerini ve değerlendirmelerini siz değerli okurlarımıza aktaracak. Küreselleşme ışığında Türkiye’nin poblemleri, bugün özellikle 6 Şubat 2004 tarihi saygınlığıyla Kıbrıs sorununun geldiği nokta, Avrupa Birliği ittifakı, Kıbrıs’ta toprak verilip verilmemesi tartışmaları, Annan Planı Türkiye’ye ne veriyor, ne götürüyor, ne alıyor, “ver kurtul” politikalarında hangi noktaya geldik veya verip de kurtulmak olabilecek değil mi veya bazılarının dediği gibi verip kurtulmak istenmiyor da gerçekten bir çözüm mü öneriliyor Kıbrıs’ta, onları da bu gece ayrıntı kısmıyla tartışacağız. Ama, tabiî ki Attilâ İlhan deyince Mustafa Kemal’siz olmaz. Mustafa Kemal’in ideolojisi bugün, özellikle Türk aydınlarının içinde olduğu sessiz bir ölüm örtüsü, ölü toprağı; bunları tartışacağız. Hoş geldiniz Sayın İlhan. Attilâ İlhan- Hoş bulduk.

Hulki Cevizoğlu – Bütün Kaleler Zaptedilmedi PDF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu