Dini Kitaplar

Hz. İsa’ya Ne Oldu? PDF indir

Hz. İsa’ya Ne Oldu? PDF indir, e-kitap sitemizde Hz. İsa’ya Ne Oldu? kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mahmut Aydın tarafından kaleme alınan Hz. İsa’ya Ne Oldu? kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Hz. İsa’ya Ne Oldu? kitabını 9786059621502 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Hz. İsa’ya Ne Oldu? kitap özeti, Hz. İsa’ya Ne Oldu? pdf oku, Hz. İsa’ya Ne Oldu? yandex, Mahmut Aydın e-kitap pdf, Hz. İsa’ya Ne Oldu? PDF Drive, Hz. İsa’ya Ne Oldu? Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Hz. İsa’ya Ne Oldu? PDF Oku

Hz. İsa’ya Ne Oldu? Kısa Özet

Bu eser, Hristiyan ve İslam düşüncesindeki temel kaynaklar ve kabuller ışığında Hz. İsa’nın akıbeti konusunu ele almaktadır.

Kitapta, Hristiyan kaynaklarına göre Hz. İsa’ya ne olduğu, çarmıh sonrası Hz. İsa’nın akıbetiyle alakalı Hristiyan kaynaklarında bulunan bilgiler, İslam kaynaklarına göre Hz. İsa’ya ne olduğu konuları ele alınmaktadır.

Bu kitap, Hz. İsa’nın akıbeti hususunda ülkemiz insanının zihnini kurcalayan birden fazla soruya yanıt oluşturacak ve Hz. İsa’nın öldüğü yahut diri olarak semaya yükseltildiği konusunun Müslümanlar içinde artık bir ayrıştırma vasıtası yerine getirilmemesi gerektiği bilincinin oluşmasını sağlayacaktır.

Hz. İsa’ya Ne Oldu? PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu