Psikoloji Kitapları

İçimizdeki İnsanlar PDF indir

İçimizdeki İnsanlar PDF indir, e-kitap sitemizde İçimizdeki İnsanlar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şeniz Ünal tarafından kaleme alınan İçimizdeki İnsanlar kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İçimizdeki İnsanlar kitabını 9789751419354 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İçimizdeki İnsanlar kitap özeti, İçimizdeki İnsanlar pdf oku, İçimizdeki İnsanlar yandex, Şeniz Ünal e-kitap pdf, İçimizdeki İnsanlar PDF Drive, İçimizdeki İnsanlar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İçimizdeki İnsanlar PDF Oku

İçimizdeki İnsanlar Kısa Özet

*Ah keşke şu pencerede kuş olsam da neler konuşulmakta bir duysam…*

Terapi odası yalnızca iç dökme yeri değildir. Danışanın neyi bilemediğini, göremediğini yahut hissedemediğini keşfettiği yerdir. Keşfettikten sonra anlamlandırma mekânıdır. Samimi, içten, farklı duygularını paylaştığı bir ortamdır… Son etapta da karar verip bu kararı cesaretle uygulayabilmek için destek aldığı yerdir. Terapist ise her danışanla değişik bir role bürünür, farklı ilişkiler kurar, her hikâyede farklı beceriler sergiler.

Bu kitapta yaşamlarından kesitler aktarılan dokuz birinin hikâyesi yer alıyor. Her biri hem yetişkin, hem çocuk, hem cahil hem de bilge bunun yanı sıra… Bilinçaltları aracılığıyla konuşmayı tercih ettiler. Terapist, regresyon tekniğini farklı terapi ekolleriyle harmanlayıp onları dinledi… Son derece enteresan, heyecanlı, sevgi dolu, arada bir kırılgan, arada bir hüzünlü fakat kesinlikle dönüştürücü hikâyeler canlandı psikoterapi odasında…

İçimizdeki İnsanlar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu