Edebiyat Kitapları

İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli PDF indir

İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Binnur Şafak Nigiz tarafından kaleme alınan İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli kitabı 521 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli kitabını 9786257050982 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli kitap özeti, İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli pdf oku, İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli yandex, Binnur Şafak Nigiz e-kitap pdf, İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli PDF Drive, İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli PDF Oku

İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli Kısa Özet

• Poster,
• Ayraç,
• Polaroid Fotoğraflar Hediyeli.

Kar fırtınası İstanbul’u etkisi altına almaya sürdürmektedu. Kurtlar keskin pençeleriyle zihinleri kazıyıp durdu, yılanlar kalan zamanı hatırlatırcasına tısladı. Yıkım her sene Mahinev’in doğum gününden hemen önce başlayıp, sonraki birkaç ay etkilerini sürdüriyordu. Şehre yılanlar iniyor, saatler duruyor, mantık çerçevesine sığmayan, açıklanması imkânsız olaylar oluyordu. Lakin Mahinev’in yirmi birinci yaş gününde her şey daha da karanlığa sürüklenecekti.

Şehri etkisi altına alan kar fırtınası, kurtların da şehre indiği dedikodusunun güçlenmesiyle Mahinev’in hayal olarak nitelendirdiği görüler tüm bu olay ağıyla bütünleşir. Yoksa tüm bunlar Mahinev’in doğumuyla mı alakalıdir? Mahinev’in sırlarla dolu bir sandığa benzettiği babaannesi, Mahinev’in yirmi birinci doğum gününde ona bir kitap armağan eder. O gece zifiri karanlık, kızıl şafak ile birleşirken Mahinev kitabın kapağını açtığında, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Yaşadığı dünya çapında izine önceden hiç rastlanmamış bir şehirde, değişik bir boyutta, tehlikeli bir adamın kollarında, aklını parçalara ayıracak bir olay düğümünün içinde mücadelesi başlayan Mahinev’in çözmesi gereken bir çok sır mevcuttur ve ona ağır ağır dolanarak tüm benliğini ele geçirip düğüm oluşturan bir aşkın pençesine düşmek üzeredir.

İçinde Bir Sen 1 – Engerek Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu