Edebiyat Kitapları

İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım PDF indir

İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım PDF indir, e-kitap sitemizde İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Binnur Şafak Nigiz tarafından kaleme alınan İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım kitabı 1088 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım kitabını 8764562100944 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım kitap özeti, İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım pdf oku, İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım yandex, Binnur Şafak Nigiz e-kitap pdf, İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım PDF Drive, İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım PDF Oku

İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım Kısa Özet

SET  :

  • İÇİNDE BİR SEN 1 – ENGEREK (KARTON KAPAK)
  • İÇİNDE BİR SEN 2 – ASREMAN (KARTON KAPAK)
  • POSTER,
  • ENGEREK AYRACI
  • POLAROİD FOTOĞRAFLAR
  • 8 ADET ÖZEL TASARM TAROT KARTI
  • ASREMAN AYRACI

İÇİNDE BİR SEN 1 – ENGEREK 

Kar fırtınası İstanbul’u etkisi altına almaya sürdürmektedu.

Kurtlar keskin pençeleriyle zihinleri kazıyıp durdu, yılanlar kalan zamanı hatırlatırcasına tısladı. Yıkım her sene Mahinev’in doğum gününden hemen önce başlayıp, sonraki birkaç ay etkilerini sürdüriyordu. Şehre yılanlar iniyor, saatler duruyor, mantık çerçevesine sığmayan, açıklanması imkânsız olaylar oluyordu. Lakin Mahinev’in yirmi birinci yaş gününde her şey daha da karanlığa sürüklenecekti.

Şehri etkisi altına alan kar fırtınası, kurtların da şehre indiği dedikodusunun güçlenmesiyle Mahinev’in hayal olarak nitelendirdiği görüler tüm bu olay ağıyla bütünleşir. Yoksa tüm bunlar Mahinev’in doğumuyla mı alakalıdir? Mahinev’in sırlarla dolu bir sandığa benzettiği babaannesi, Mahinev’in yirmi birinci doğum gününde ona bir kitap armağan eder. O gece zifiri karanlık, kızıl şafak ile birleşirken Mahinev kitabın kapağını açtığında, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Yaşadığı dünya çapında izine önceden hiç rastlanmamış bir şehirde, değişik bir boyutta, tehlikeli bir adamın kollarında, aklını parçalara ayıracak bir olay düğümünün içinde mücadelesi başlayan Mahinev’in çözmesi gereken bir çok sır mevcuttur ve ona ağır ağır dolanarak tüm benliğini ele geçirip düğüm oluşturan bir aşkın pençesine düşmek üzeredir.


İÇİNDE BİR SEN 2 – ASREMAN

İstanbul ağır ağır buz tutmaya başlıyordu.

Boyut değiştirip artık Varta’nın pençeleri içinde olan Mahinev’i İstanbul’da aramaya devam eden kurtlar şehirden yavaşça çekildi ama şehrin buzu çözülmedi.

Yılanların nöbet tutmaya başladığı şehirde artık hiçbir şey eskisi gibi değildi.

Nigin Bağı’yla mühürlendiği birinin kim olduğunu anlayan Mahinev, hafızasındaki eksik parçaları tamamlamak için bir yola çıkar. Yaşanan büyük tutulmayla birlikte

Varta’nın kapısı tehlikeli varlıklara açılmıştır.

Mahinev, babaannesinin rüyalar yoluyla haber vererek gitmesini istediği o tapınakta elmas bir yılan bedeni bulur, bulduğu yılan bedeniyle bir bağlantısı olduğunu fark eder.

Efken’in yoldaşlığıyla sırları yavaşça çözmeye başlayan Mahinev’i hedef hâline getiren kuvvetli bir düşman kapıdadır. Tüm bunlar olurken Efken ile içindeki ilişkinin çok öncelere dayandığını öğrenen Mahinev, açığa çıkan sırlarla birlikte güçlerini ağır ağır keşfetmeye ve düşmanla savaşmaya başlar.

İçinde Bir Sen Serisi 2 Kitap Takım PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu