Roman Kitapları

İçkanama PDF indir

İçkanama PDF indir, e-kitap sitemizde İçkanama kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hüseyin Su tarafından kaleme alınan İçkanama kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İçkanama kitabını 9786052021545 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İçkanama kitap özeti, İçkanama pdf oku, İçkanama yandex, Hüseyin Su e-kitap pdf, İçkanama PDF Drive, İçkanama Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İçkanama PDF Oku

İçkanama Kısa Özet

Özenle yerleştirdiler beni tabuta. Sayısız insandan izler taşıyan bir tahta kokusu… Bir el, soğudukça eğrilip kalan dizime bastırarak düzeltti. Ellerimi yanlarıma uzattılar. Sağa sola çarpmaması için başımın iki tarafını da ceketimle doldurdular. Gömleğimin dışarıda kalan yenini toplayıp içeriye aldıktan sonra tabutun kapağını üstüme kapattılar. Bütün dünya dışarıda kaldı.

Usta hikâyeci Hüseyin Su, uzun bir aradan sonra dördüncü öykü kitabı İçkanama’yla okurunun karşısında. Gündelik yaşamın içinde silik sayılabilecek bir insanın, iç dünyasında derinleştikçe yaşadıkları ortaya çıkmakta her bir öyküde. Dünya, acımasızlığıyla dönerken ona uyum gösteremeyenler içten içe yok olup bir içkanamanın kahramanları olarak dünya çapından ayrılıyor.

İçkanama PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu