Hukuk Kitapları

İdare Hukuku El Kitabı PDF indir

İdare Hukuku El Kitabı PDF indir, e-kitap sitemizde İdare Hukuku El Kitabı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Oğuz Sfakatdar tarafından kaleme alınan İdare Hukuku El Kitabı kitabı 304 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İdare Hukuku El Kitabı kitabını 9789750262883 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İdare Hukuku El Kitabı kitap özeti, İdare Hukuku El Kitabı pdf oku, İdare Hukuku El Kitabı yandex, Oğuz Sfakatdar e-kitap pdf, İdare Hukuku El Kitabı PDF Drive, İdare Hukuku El Kitabı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İdare Hukuku El Kitabı PDF Oku

İdare Hukuku El Kitabı Kısa Özet

İdare Hukuku El Kitabı; üniversitelerin özellikle İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Adalet Meslek Yüksek Okulu bölümlerindeki öğrenciler ve temel idare hukuku bilgisine ihtiyaç duyan kişi ve kurumlar için hazırlanmıştır.

Konular ile ilgili daha kapsamlı ve derin bilgi sahibi olabilmek için yazarların, “İdare Hukuku Teorik Çalışma Kitabı” ile idare hukuku olay ve çözümleri için de “İdare Hukuku Pratik Çalışma Kitabı”ndan faydalanılabilir.

Konu Başlıkları
İdare Hukukuna Giriş – Temel İlkeler
T.C. İdare Teşkilâtı
İdari İşlemler
Kamu Personel Hukuku
Kamu Hizmeti
İdarenin Sözleşmeleri
Kamu İhaleleri
Kamu Malları
İdari Kolluk
İdarenin Mâli Sorumluluğu

İdare Hukuku El Kitabı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu