Psikoloji Kitapları

İhmal Edilen Anahtar PDF indir

İhmal Edilen Anahtar PDF indir, e-kitap sitemizde İhmal Edilen Anahtar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Alice Miller tarafından kaleme alınan İhmal Edilen Anahtar kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İhmal Edilen Anahtar kitabını 9786258498073 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İhmal Edilen Anahtar kitap özeti, İhmal Edilen Anahtar pdf oku, İhmal Edilen Anahtar yandex, Alice Miller e-kitap pdf, İhmal Edilen Anahtar PDF Drive, İhmal Edilen Anahtar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İhmal Edilen Anahtar PDF Oku

İhmal Edilen Anahtar Kısa Özet

*İyileşmenin, hayattaki neşeyi, yaratıcılığı ve huzuru yeniden kazanmanın anahtarı, Alice Miller`ın ikna edici bir biçimde açıkladığı gibi, çocukluğun koşulsuz ifşasında yatar.*

Alice Miller İhmal Edilen Anahtar`da, binlerce senedir gerçeği örtmek için titizlikle örülmüş olan perdeyi kaldırmaya her zamanki gibi kararlı. O perdeyi bir kenara ittiğinde, enteresan sonuçlar ortaya çıkmakta. Nietzsche, Picasso, Kathe Kollwitz, Buster Keaton ile ilgili yaptığı analizlerle gerçekleri gözler önüne çıkarıyor. Pek çok kişi tarafından uzun süredir rafa kaldırılan anahtarla (çocukluk) paslı kilitleri açıyor ve okuyucularına beklenmedik zengin bir bakış açısı sunuyor.

Picasso Guernica’da ne anlattı? Buster Keaton neden hiç gülümsemedi? Nietzsche neden kadınlara ve dine bu kadar çok hakaret etti? Niçin aklını yitirdi? Hitler ve Stalin neden zalim ve katil oldu?

İhmal Edilen Anahtar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu