PDF İndir

İki Yeşil Susamuru PDF indir

İki Yeşil Susamuru PDF indir, e-kitap sitemizde İki Yeşil Susamuru kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Buket Uzuner tarafından kaleme alınan İki Yeşil Susamuru kitabı 300 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. İki Yeşil Susamuru kitabını 9799752890007 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. İki Yeşil Susamuru kitap özeti, İki Yeşil Susamuru pdf oku, İki Yeşil Susamuru yandex, Buket Uzuner e-kitap pdf, İki Yeşil Susamuru PDF Drive, İki Yeşil Susamuru Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

İki Yeşil Susamuru PDF Oku

İki Yeşil Susamuru Kısa Özet

Mutluluğu ve huzuru hiçbir yerde ve hiçbir kimsede bulamayan, kimseye güvenemeyen genç bir kadın: Nilsu.

Terk edilmekten korktuğu için hep kendisi terk ediyor.

Annesine olan hayranlığı ve bağlılığı kendi yaşamını kurmasına engel olan, duygusal ve ütopik bir çevreci: Teoman.

Annesinin gizemli intiharıyla yaşamı altüst oluyor.

Buket Uzuner’in artık bir klasik olan İki Yeşil Su Samuru romanı çağdaş bir kadının portresi etrafında çok katmanlı olarak insan durumlarını sorguluyor. Yazar mizah dolu, çarpıcı ve gerçekçi üslubuyla 80’li senelerın toplumsal ve siyasal ortamını ustaca anlatırken romanın kahramanları kimi zaman modernizmin altında ezilerek yaşamla ölüm içinde gelgitler yaşıyorlar.

İki Yeşil Susamuru, Anneleri, Babaları, Sevgilileri ve Diğerleri yaşadığımız dünyaya, aşka, çevre sorununa farklı çözümler arayan aydın ve değişik bir çiftin hikayesi, bir modern zamanlar romanı.

İki Yeşil Susamuru PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu